Spalovací motory Renault

Objevte vylepšení našich naftových a benzinových motorů, které při jízdě snižují emise pevných částic.

Naftový motor BLUE dCi

naftové motory Blue dCi

Konverzní technologie
Nové naftové motory Blue dCi jsou vybaveny systémem selektivní katalytické redukce (SCR) snižujícím emise. Tato technologie dodává čpavek (NH3) z kapaliny AdBlue® do katalyzátoru výfukových plynů. Působí tak, že přemění oxidy dusíku na plyny neznečišťující životní prostředí. 


Zachování jízdního komfortu
Systém selektivní katalytické redukce vám poskytuje čistou radost z jízdy bez ohledu na jízdní podmínky, aniž by ovlivnil výkon motoru Blue dCi. Užijte si čistší jízdu bez snížení výkonu.


Jednodušší, čistší technologie
 Mějte vše neustále pod kontrolou díky senzorům nádrže AdBlue®. Váš vůz vám v reálném čase připomene, že je čas na doplnění. Výhody pro vás? AdBlue® je k dispozici na většině čerpacích stanic!


Zvolte si klid v duši
Jezděte v naprostém klidu v duši díky 15 až 20litrovým nádržím na AdBlue®. Nádrž na AdBlue® – v závislosti na velikosti – poskytuje veškeré výhody na 6 až 8 plných nádrží nafty!

Filtr pevných částic Renault

benzinové motory s filtrem pevných částic

Nový benzinový motor značky Renault...
Snižte emise pevných částic vašeho vozu s novými benzinovými motory TCe PPF s přímým vstřikováním. Tyto motory jsou nyní vybaveny filtrem pevných částic (PPF) ve výfukovém potrubí, který zachycuje pevné částice z výfukových plynů. Tato technologie zachycuje částice v mikroporézní struktuře ve tvaru včelích pláství, a poté je pravidelně spaluje v rámci automatické regenerace. Pomozte vytvořit zdravější svět!


... zdravější a nižší potřebou údržby!
U filtru pevných částic není zapotřebí žádná údržba! Prostřednictvím jeho procesu regenerace se všechny pevné částice z výfukových plynů chemicky přemění na oxid uhličitý a další neškodné plyny v nepřetržitém procesu, díky čemuž je bezúdržbový.
 

Naprosto stejná odezva motoru...
Užijte si stejně úžasné zážitky z jízdy! Filtr pevných částic je dokonale umístěn na výfukovém potrubí, aby dokázal účinně zachytit pevné částice bez snížení pohodlí.

... bez zvýšení spotřeby paliva.
Udržujte si kontrolu nad spotřebou paliva stejným způsobem. Nová technologie filtru pevných částic má nulový vliv na spotřebu paliva a emise CO2, proto se na parametrech vašeho motoru nic nezmění. 

Objevte také...

Nabídka vozů Renault

naše kompletní nabídka

prohlédněte si vozy Renault
Nabídka vozů E-TECH Hybrid

naše další motory

objevte motory Renault