Pohon na LPG od značky Renault

Mezi benzinem a LPG, dvojí palivo poskytuje řadu ekologických a ekonomických výhod. 

LPG a výhody dvojího paliva

Dojezd dvoupalivových systémů

Dojezd dvoupalivových systémů

Vozy na LPG jsou vybaveny dvěma nádržemi, takž dojedete dále než kdy dříve. Nádrž na LPG se nachází v blízkosti rezervního kola, což je skvělé pro zachování optimálního zavazadlového prostoru a současně zajištění delšího dojezdu.

Čistá, palivově úsporná mobilita

Čistá, palivově úsporná mobilita

Začněte znovu objevovat město s vaším vozem na LPG! Pro tuto pohonnou jednotku neplatí žádná omezení ohledně znečištění životního prostředí a umožní vám volný přístup do podzemního parkoviště. Jezděte s klidem v duši a současně snižte spotřebu paliva, emise a náklady!

Jednoduchá technologie

Jednoduchá technologie

Jezděte dále, spotřebujte méně paliva a usnadněte si váš každodenní život! V dnešní době je LPG dostupné na většině čerpacích stanic: plnění LPG je snadné jako plnění běžného paliva. Pomocí spínače můžete střídat mezi pohonem na běžné palivo a LPG!

Naše vozy na LPG Renault

Alt

Objevte také...

Pohonné jednotky Renault

Naše další pohonné jednotky

Objevte technologii našich motorů
Pokračováním v procházení těchto stránek souhlasíte s tím, že společnost Renault a její partneři mohou používat soubory cookie k analýze provozu a účinnosti webu a k zobrazení reklam přizůsobených vašim zájmům a interakcím prostřednictvím sociálních sítí.
Zjistit více