Renault MEGANE Blue dCi 115

Další krok k dokonalosti

"Oblíbený francouzský model nižší střední třídy, Renault Megane, se prodává už 25 let a to v rámci čtyř generací. Modernizace posledního provedení přináší nejen stylistické změny, ale také ekologické pohonné jednotky. Testovali jsme variantu hatchback s úsporným vznětovým čtyřválcem Blue dCi 115 pod kapotou."

  • Renault Megane

Více dynamiky a moderní technologie už v základu

Přestože je hlavní novinkou avizované modernizace především plug-in hybridní verze E-Tech, my jsme pro redakční test zvolili tradiční turbodiesel a to v rámci pětidveřové varianty hatchback. Cílem tedy bylo zaměřit se nejen na inovace v oblasti designu, ale také na jediný naftový motor v nabídce.

Více o Renault MeganeKonfigurovat
  • Renault Megane interiér

Změny hlavně uvnitř

Uvnitř si okamžitě všímáme nového plně digitálního přístrojového štítu s barveným displejem. Chválíme přehlednou grafiku obou dvou displejů v kabině a intuitivní ovládání systému Easy Link. Součástí standardní výbavy Intense je řada bezpečnostních a praktických prvků. Za zmínku stojí například rozpoznávání značek omezujících rychlost nebo varování před opuštěním jízdního pruhu. Samozřejmostí jsou také parkovací čidla a poloautomatická ruční brzda.  

Mám zájem o nový vůzTestovací jízda

Naše webové stránky a naši partneři mohou používat soubory cookies k analýze provozu a výkonnosti webu a k zobrazení personalizované reklamy přizpůsobené vašim zájmům, vaší poloze a umožnit vám interakci s námi prostřednictvím sociálních sítí. Vaše rozhodnutí můžete kdykoliv změnit v "Cookies" sekci našich stránek.

Zjistit více