Test Renault CLIO E-TECH Hybrid

Hybridní překvapení

"Nová generace Clia přinesla vůbec poprvé také variantu s elektrifikovaným ústrojím. Výrobce jí dal označení E-Tech a v případě Clia se jedná o kombinaci benzinového atmosférického čtyřválce, elektromotoru a startér-generátoru. Jde tak o klasický hybrid, jehož hlavní předností má být úspora paliva a dostatečný výkon nejen ve městě. Má tenhle Francouz smysl?" – autor Roman Havlín.

  • Test Renault Clio E-Tech Hybrid

Test Renault CLIO E-TECH Hybrid

Hybridní překvapení

Po usazení do interiéru jsme byli velmi mile překvapeni. Výrobce zde dokázal vykouzlit skvělý mix, v němž jsou obsaženy (nejen) na pohled příjemné ovladače klimatizace, ale také celokožený volant s moderním designem.

Více o Renault CLIO E-TECH HybridKonfigurovat
  • Test porównawczy

Test Renault CLIO E-TECH Hybrid

Hybridní překvapení

Ostatně, se zakoupením tohoto úsporného krasavce dostanete kromě bohaté výbavy i osmiletou záruku na baterie (anebo 160 000 km, podle toho, co nastane dříve).

Mám zájem o nový vůzTestovací jízda

Naše webové stránky a naši partneři mohou používat soubory cookies k analýze provozu a výkonnosti webu a k zobrazení personalizované reklamy přizpůsobené vašim zájmům, vaší poloze a umožnit vám interakci s námi prostřednictvím sociálních sítí. Vaše rozhodnutí můžete kdykoliv změnit v "Cookies" sekci našich stránek.

Zjistit více