Test Renault MEGANE Grandtour E-Tech 160 Plug-in

2021

"Třebaže to v souvislosti s koronavirovou pandemií vyzní možná hloupě, Renault má za sebou produktově důležitý a zajímavý rok. Na trh totiž dostal trojici hybridních aut postavených na inovativní technologii E-Tech. Clio jako full-hybrid, Captur a Mégane jako plug-in hybridy. Třetí jmenovaný se nám na týden dostal do rukou." – autor Matěj Skalický.

  • Nový Renault MEGANE Grandtour E-TECH

Exteriér

Vzadu si všimněte dlouhého a tenounkého pásu světel, který z obou boků míří do středu pátých dveří a v propojení se mu brání jen chromovaný znáček automobilky. Světlomety mají jinou grafiku s dynamickými směrovkami.

Více o Renault MEGANE Grandtour E-TECH Plug-in HybridKonfigurovat
  • Nový Renault MEGANE Grandtour E-TECH

Interiér na úrovni

Renault vymyslel jednu z nejobyčejnějších a zároveň nejgeniálněji fungujících palubních desek. Vertikálně umístěný displej je dominantou a jeho inovovaný multimediální systém dobře vypadá a konečně dobře (svižně, logicky) taky funguje.

Mám zájem o nový vůzTestovací jízda

Naše webové stránky a naši partneři mohou používat soubory cookies k analýze provozu a výkonnosti webu a k zobrazení personalizované reklamy přizpůsobené vašim zájmům, vaší poloze a umožnit vám interakci s námi prostřednictvím sociálních sítí. Vaše rozhodnutí můžete kdykoliv změnit v "Cookies" sekci našich stránek.

Zjistit více