Test Renault MEGANE Grandtour R.S. Line TCe 160 EDC

2020

"Renault Megane prošel před nedávnem modernizací. Ta přinesla decentní vylepšení exteriéru i interiéru. Otestovali jsme modernizovaný kombík Megane Grandtour ve výbavě R.S. Line s benzinovým motorem TCe 160 a převodovkou EDC." - autor Pavel Srp.

  • Facelift

Co přinesl facelift?

Novinky jsou i v interiéru, jednou z těch výraznějších je digitální přístrojový štít s úhlopříčkou 10,2 palce a možností změny grafiky a několika šablonami. Na středovém panelu je také nový dotekový displej s úhlopříčkou až 9,3 palce, ale nově jsou tu i ovladače pro klimatizaci a topení.

Více o Renault MEGANE Grandtour R.S. lineKonfigurovat
  • Test porównawczy

160 benzinových koní s automatem

Docela svižné je testované auto i v praxi na silnici. Díky dvouspojkovému automatu nemusíte řešit, jestli máte zařazenou správnou rychlost, protože při výraznějším sešlápnutí plynového pedálu rychle a ochotně podřazuje, aby motor dostal do optimálních otáček. Pochválit si převodovka zaslouží i při klidné jízdě, kdy se snaží držet co nejvyšší zařazenou rychlost, aby měl motor co nejnižší otáčky.

Mám zájem o nový vůzTestovací jízda

Naše webové stránky a naši partneři mohou používat soubory cookies k analýze provozu a výkonnosti webu a k zobrazení personalizované reklamy přizpůsobené vašim zájmům, vaší poloze a umožnit vám interakci s námi prostřednictvím sociálních sítí. Vaše rozhodnutí můžete kdykoliv změnit v "Cookies" sekci našich stránek.

Zjistit více