image

Sportovní vozy Renault

Poznejte modelovou řadu Renault.

Zažijte vzrušení z naší široké nabídky sportovních aut

Rychlý sedan, výkonné městské auto, sportovní vůz... Užijte si rozmanitost modelů navržených našimi odborníky Renault Sport, abyste si mohli vybrat vozidlo, které nejlépe vyhovuje vašim potřebám a očekáváním. Jste připraveni čelit výzvě? Převezměte ovládací prvky sportovního auta vašich snů a probuďte v sobě talent řidiče.

 

Dopřejte si sportovní jízdu ve svém každodenním životě díky Renault Sport

Sníte o koupi sportovního vozu? Design, motory, výbava a příslušenství... V interiéru i exteriéru jsou naše sportovní auta nespornou součástí motoristické linie, ale jsou také dokonale integrovány do vašeho každodenního života. Zažijte nové pocity díky Renault Sport!

 

Odborné zkušenosti Renault Sport dostupné pro každého

Podvozek, motory, převodovka, technologie... Naši odborníci z Renault Sport nevynechají žádný detail, aby vám okořenili každodenní cestování. Díky mnoha prvkem ze světa motoristického sportu posuňte své limity a připravte se na vstup do světa zábavy a sportu.

 • SubPrefooter Icon

  Získejte rychlou odpověďod našich vyškolených specialistů

 • SubPrefooter Icon

  Vyzkoušejte si modeldle vašeho výběru

 • SubPrefooter Icon

  Jezděte v pohoděse zárukami Renault

 • SubPrefooter Icon

  Usnadněte si živots portálem MY Renault

Pokračováním v procházení těchto stránek souhlasíte s tím, že společnost Renault a její partneři mohou používat soubory cookie k analýze provozu a účinnosti webu a k zobrazení reklam přizůsobených vašim zájmům a interakcím prostřednictvím sociálních sítí.
zjistit více