Renault CLIO E-TECH Hybrid

se zvýhodněním až 40 000 Kč

zvýhodnění

až 40 000 Kč

zimní pneumatiky zdarma

při financování

v benzínové i E-Tech hybridní verzi

Youtube je deaktivován. Povolit uložení sociálních souborů cookie pro přístup k obsahu videa.spravovat cookies

Renault Clio E-Tech hybrid

až 80 % času jízdy ve městě na čistě elektrický pohon

Zažijte elektrickou jízdu, jako nikdy dříve. Clio E-Tech hybrid kombinuje elektrický a spalovací motor s obzvláště úspornou multimódovou automatickou převodovkou. Výsledek: 100% rozjezdů na elektrický pohon, optimalizovaná jízda na elektrický pohon až z 80 % času ve městě a zážitek z tiché elektrické jízdy

Renault Clio E-Tech hybrid

účinné ve městě i na dálnici

Hybridní pohon umožňuje ve městě uspořit až 40% paliva ve srovnání s klasickým benzínovým pohonem. Clio E-Tech je univerzální: žádné kabely, vysoký výkon, pohodlný interiér, zkrátka všechno, co očekáváte od  poslední generace modelu Clio.

Renault Clio E-Tech hybrid

nový pocit z jízdy

Clio E-Tech hybrid vám přináší systémový výkon 140 koní. Okamžitá odezva jeho elektromotorů, společně se speciální multimódovou automatickou převodovkou nabízí úžasné zrychlení a plynulé řazení. Užijte si různé režimy Multi-sense pro personalizovaný jízdní zážitek.

Výsledky testovacích jízd elektromobilu Renault E-Tech Drive

Podívejte se, jak je Clio E-Tech hybrid ekonomický a ekologický!

Poznejte Renault CLIO E-Tech hybrid

Nabídka platí od 1. 2. do 31. 3. 2022. Nabídka obsahuje zvýhodnění v podobě výkupního bonusu až 40 000 Kč. Nabídka zimních pneumatik při financování platí pouze při využití akce Renault Easy v rámci značkového financování Renault Financial Services. Renault Financial Services znamená financování poskytované společností RCI Financial Services, s.r.o.. nabídka je pouze informativní a není závaznou nabídkou k uzavření kupní smlouvy. Uvedené zvýhodnění platí při pořízení nového vozu. Renault Clio E-Tech hybrid: spotřeba 4,3 l / 100 km, emise co2 98 g/km. Renault Clio: spotřeba 3,6–5,2 l / 100 km, emise co2 94–118 g/km. Uvedené spotřeby paliva a emise co2 jsou změřeny metodikou stanovenou dle platných právních předpisů vyžadovaných pro homologaci vozidla. vyobrazení vozu je pouze ilustrativní.