NOVÝ RENAULT

MEGANE E-TECH 100% ELEKTRICKÝ

Nový 100% elektrický Renault Megane E-Tech
JEN ELEKTRICKÝ, JEN PRO ŘIDIČE

220 k

nebo 160 kW*Dostupné ve variantách equilibre, techno a iconic.

7,4 s

0–100 km/h *Dostupné ve variantách equilibre, techno a iconic.

450 km

dojezd (WLTP) *Dostupné ve variantách equilibre, techno a iconic. 470 km ve variantě business. Další informace a objednávky k dispozici od ledna 2022.

Elektrický vůz nové generace

Revoluční nová platforma CMF-EV je vybavena ultratenkou 60kWh baterií a kompaktním 160kW elektromotorem. Optimalizované rozložení hmotnosti, delší rozvor kol a nízké těžiště poskytují vozu lepší obratnost a větší prostor na palubě.

Nové zážitky z jízdy

Nový Renault Megane E-Tech 100% elektrický kombinuje živost většiny kompaktních hatchbacků a spontánnost sportovních vozů. Jeho vpředu umístěný elektromotor o výkonu 220 k disponuje točivým momentem 300 Nm a ve spojení s 20" koly dává nový význam slovu „jízda“.

Nové technologické inovace

Ovládněte své okolí s integrovanou kamerou ve zpětném zrcátku a zůstaňte v bezpečí s 26 asistenčními systémy. OpenR link s vestavěnými službami Google vám umožňuje navigovat do vašeho cílového místa, použít hlasového asistenta k ovládání funkcí vozu a získat přístup k vašim oblíbeným aplikacím.

Nový 100% elektrický Renault Megane E-Tech – interiér, multimediální obrazovka
Nový 100% elektrický Renault Megane E-Tech – interiér, palubní deska, multimediální obrazovka
  • VEZMĚTE SI SVÉ APLIKACE S SEBOU NA PALUBU VOZU

   Váš účet Google je s vámi i na palubě vozu. Prohlížejte své zprávy, přehrávejte hudbu a spouštějte své oblíbené aplikace. Aplikace Mapy Google je automaticky a neustále aktualizována, aby vaše cestování bylo snadnější.

  • Dokonalé vtažení do děje

   Jeden z největších palubních digitálních prostorů s povrchem 774 cm2 rozdělený na dvě 12" obrazovky. Nabízí mimořádně vtahující zážitek vybavený systémem openR link s operačním systémem Google a palubní deskou openR s živými barvami.

  • Neomezená personalizace

   OpenR link se systémem Google ukládá vaše oblíbená nastavení sedadla, osvětlení interiéru, řízení a jízdy. Váš chytrý vůz vás rozpozná a automaticky nastaví vaše předvolby.

  • Intuitivní navigace

   Uzavírky silnic, nové jednosměrky, dočasné objížďky, aktualizace dopravní situace, již žádná nepříjemná překvapení. Mapy Google se aktualizují v reálném čase a systém GPS zaručí přesnou jízdu i při ztrátě signálu.

DESIGN BEZ LIMITŮ

Jeho přední část inspirovaná vozy kategorie SUV a karoserie kompaktního hatchbacku tomuto vozu poskytují výjimečný vzhled. Typická full LED přední světla, 3D perleťově zbarvený proužek v zadní části, 20" kola, zlaté a chromované prvky a černá střecha odhalují naprosto originální vzhled.

NOVÝ RENAULT MEGANE 100% ELEKTRICKÝ – přední část
přední část
NOVÝ RENAULT MEGANE 100% ELEKTRICKÝ – kompaktní karoserie
kompaktní karoserie
NOVÝ RENAULT MEGANE 100% ELEKTRICKÝ – osvětlení vstupu
osvětlení vstupu
NOVÝ RENAULT MEGANE 100% ELEKTRICKÝ – 20“ disky kol z lehké slitiny
20" disky kol z lehkých slitin
NOVÝ RENAULT MEGANE 100% ELEKTRICKÝ – nové typické přední světlomety
Nové typické přední světlomety
NOVÝ RENAULT MEGANE 100% ELEKTRICKÝ – nové typické zadní světlomety
nové typické zadní světlomety
NOVÝ RENAULT MEGANE 100% ELEKTRICKÝ – nové logo Renault
nové logo Renault
NOVÝ RENAULT MEGANE 100% ELEKTRICKÝ – nové označení
nové označení
NOVÝ RENAULT MEGANE 100% ELEKTRICKÝ – interiér

ergonomický a prostorný

Unikátní platforma 100% elektrického Megane E-Tech nabízí zcela rovnou podlahu. Další prostor je uvolněn díky rozšíření konstrukce a nové palubní desce openR: 209 mm prostor pro nohy v zadní části, odkládací prostory o objemu 33 l

Prémiový audiosystém HARMAN KARDON

S hi-fi zvukem nového audiosystému Harman Kardon, technologií prostorového zvuku a různých simulací prostoru zvuku (přirozený, živý, klub nebo obývací pokoj), se při tomto zážitku zapojí všechny smysly a zajistí vám intenzivní cestování.

Modulární uspořádání a úložné prostory

Indukční nabíječka v přední části, USB-C vstup v zadní části, centrální úložný prostor, celkem 33 litrů úložných prostor a objemný zavazadlový prostor. Renault Megane 100% elektrický přivádí život na palubě vozu k dokonalosti.

Žijte elektricky s Renault