Renault odhaluje Nový CAPTUR E-TECH Plug-in hybrid

Jízda na elektrický pohon, kdykoli chcete!

  • Renault CAPTUR E-TECH Plug-in
  • Renault CAPTUR plug-in hybrid
  • Renault CAPTUR E-TECH Plug-in

Chcete si prohlédnout v předpremiéře Nový CAPTUR hybrid?

Renault CAPTUR Plug-in hybrid

Nepřekonatelné potěšení z jízdy

Chcete okamžitý výkon elektrického vozu v hybridním voze? To vám zaručí Nový CAPTUR E-TECH Plug-in. Váš vůz se nastartuje stejně tak tiše a zrychlí stejně tak rychle jako plně elektrický vůz a nabídne vám tak maximální pohodlí.

Renault CAPTUR Plug-in hybrid

Přizpůsoben jakémukoli životnímu stylu!

Užijte si svobody volby díky Novému CAPTUR E-TECH Plug-in. Díky jeho dvojímu pohonu můžete během týdne popojíždět po městě v plně elektrickém režimu (až 65 km), a poté přepnout na hybrid, když se chystáte vyrazit na víkend. Řešení pro všechny vaše cesty!

Renault CAPTUR – Plug-in hybridní SUV

Zkušenosti v oblasti elektromobilů v Novém CAPTUR

Jezděte v naprostém klidu díky našim 10letým odborným zkušenostem v oblasti elektromobilů Renault Z.E.! Využijte výhod čisté mobility a lepší spotřeby paliva díky inovativní převodovce a technologii rekuperace energie, která se inspirovala přímo světem Formule 1!

Nepropásněte informace o uvedení Nového CAPTUR E-TECH Plug-in

CAPTUR E-TECH Plug-in

E-TECH

E-TECH, technologie zrozená díky odbornosti značkyRenault v oblasti elektrických pohonů Z.E. a Formule 1. E-TECH: nejnovější hybridní řešení od značky Renault.


Technologie E-TECH byla představena u našich ikonických modelů Nový CAPTUR a Nové CLIO. Je k dispozici pro všechny a nabízí radost z jízdy.

Zatímco čekáte na Nový CAPTUR E-TECH Plug-in

Nový CAPTUR

Nový CAPTUR

Personalizovatelné SUV

Prozkoumat
Easy life

EASY LIFE

Technologie E-TECH podrobně

Objevte
Pokračováním v procházení těchto stránek souhlasíte s tím, že společnost Renault a její partneři mohou používat soubory cookie k analýze provozu a účinnosti webu a k zobrazení reklam přizůsobených vašim zájmům a interakcím prostřednictvím sociálních sítí.
zjistit více