RENAULT ARKANA E-TECH FULL HYBRID

Již od 7 444 Kč měsíčně s financováním Renault Easy a nyní se zimními pneumatikami zdarma

 

 

Arkana E-Tech Hybrid

ZVEME VÁS NA TESTOVACÍ JÍZDY V RÁMCI DNŮ ARKANA

snižte svou uhlíkovou stopu a starejte se tak o životní prostředí!

snižte svou uhlíkovou stopu a starejte se tak o životní prostředí!

přijďte si vyzkoušet naše nejnovější technologie!

přijďte si vyzkoušet naše nejnovější technologie

projeďte až 80% trasy v elektrickém režimu

projeďte až 80% trasy v elektrickém režimu

ušetřete za benzín

ušetřete za benzín

E-Tech hybrid

E-Tech full hybrid – všestranný hybridní pohon bez nutnosti nabíjení

Renault Arkana disponuje hybridním pohonem E-Tech full hybrid. Rozjezdy jsou vždy v elektrickém režimu a v jakékoli situaci je díky okamžitému, dynamickému zrychlení řízení tohoto vozu skutečným potěšením. Vyznačuje se vynikající energetickou účinností, zejména díky inovativní multimódové převodovce, efektivnímu regenerativnímu brzdění a možnosti rychlého automatického dobíjení baterií. Ve městě tak můžete cestovat až 80 % času na elektrický pohon.

motory TCe 140 a TCe 160: flexibilita a kultivovanost

motory mild hybrid 140 a 160: flexibilita a kultivovanost

Renault Arkana je k dispozici ve všech výbavách s přeplňovaným benzinovým motorem o objemu 1.3 l. Tento úsporný a výkonný motor ve verzích o výkonu 140 koní a 160 koní byl propojen s mild hybridním systémem. Díky použití alternátoru s funkcí startéru spojeného s 12V lithium-iontovou baterií, umístěnou pod sedadlem spolujezdce, funguje systém Stop&Start plynuleji. 12V systém také napomáhá motoru v energeticky náročnějších fázích, tedy při startování či zrychlování. Tímto přispívá ke snížení spotřeby paliva a emisí CO2 a současně zaručuje plynulejší rozjezd a větší komfort řízení vozu.

sofistikované automatické převodovky

sofistikované automatické převodovky

Renault Arkana je k dispozici se dvěma inovativními převodovkami – dvouspojkovou 7stupňovou převodovkou EDC spojenou s mild hybridními motory a multimódovou převodovkou se 4 stupni pro spalovací motor a 2 stupni pro motor elektrický. Tyto převodovky se vyznačují plynulým a rychlým řazením a zajišťují komfortní cestování. Efektivně přenášejí výkon na kola a současně optimalizují spotřebu paliva a emise CO2.

Easy Link

Easy Link – moderní multimediální systém

Renault Arkana je vybaven ekosystémem Renault Connect, který zajišťuje přístup ke službám pomocí aplikace My Renault pro mobilní zařízení, a multimediálním systémem Easy Link. Tento systém má stálý přístup na internet a díky spolupráci s Googlem (vyhledávání adres) a TomTom (informace o dopravě) nabízí širokou škálu služeb. Dále technologie umožňuje automaticky a pravidelně aktualizovat multimediální systém Renault Easy Link a mapové podklady.

Multi-sense

Multi-sense – personalizované nastavení vašeho vozu

Díky systému Multi-sense má řidič možnost přizpůsobit si jízdu dle svých preferencí. Systém umožňuje měnit nastavení motoru, posilovače řízení, ambientního osvětlení či konfigurovat zobrazení přístrojového štítu. Díky systému Multi-Sense můžete mít několik automobilů v jednom. Ekonomický vůz, šetrný k životnímu prostředí v režimu Eco, personalizovaný v režimu MySense či sportovní v režimu Sport. Záleží pouze na vaší náladě.

Easy Pilot

Easy Pilot – asistent jízdy v dopravní zácpě a na dálnici

Easy Pilot je kombinací aktivního tempomatu (s funkcí Stop&Go), který funguje v rozmezí od 0 do 170 km/h, a asistenta pro udržování v jízdním pruhu. Systém pomáhá udržovat bezpečnou vzdálenost od vpředu jedoucího vozidla a současně držet automobil uprostřed jízdního pruhu. Je užitečný zejména při hustém provozu – umožňuje vozu Renault Arkana automaticky zastavit a opět se rozjet během 3 sekund bez jakéhokoli zásahu řidiče.

Arkana E-Tech Hybrid

Nabídka platí do 30. 11. 2022. reprezentativní příklad Arkana Equilibre E-Tech full hybrid 145: cena vozu: 683 000 Kč vč. DPH, výše úvěru: 478 100 Kč, jednorázová splátka hrazená klientem: 204 900 Kč, úroková sazba: 9,50 %, RPSN: 13,7 %, 1.–59. měsíční splátka úvěru: 5 828,0 Kč, 60. splátka úvěru: 327 840 Kč, 1.– 60. měsíční splátka havarijního pojištění a povinného ručení: 1 616 Kč, poplatek za poskytnutí úvěru: 0 Kč, celková částka k uhrazení: 768 643 Kč, délka úvěru: 60 měsíců, nájezd: 10 000 km/rok. celková měsíční splátka včetně pojištění 7 444 Kč. Renault Financial Services znamená financování poskytované společností RCI Financial Services, s.r.o. tato nabídka je pouze indikativní, není návrhem na uzavření smlouvy a nelze z ní proto dovozovat povinnost společnosti uskutečnit jakékoli transakce. Renault Arkana: spotřeba 4,8–5,9 l / 100 km, emise co2 108–133 g/km. uvedené spotřeby paliva a emise co2 jsou změřeny metodikou stanovenou dle platných právních předpisů vyžadovaných pro homologaci vozidla. vyobrazení vozu je pouze ilustrativní. úspora paliva v porovnání s ekvivalentním benzínovým motorem.