NOVÝ RENAULT ARKANA

JIŽ OD 5 990 KČ MĚSÍČNĚ VČETNĚ POJIŠTĚNÍ A EASY SERVICE 5 LET/60 000 KM

Nowa ARKANA

ZVEME VÁS NA TESTOVACÍ JÍZDY V RÁMCI DNŮ ARKANA

Samochody od ręki wirtualny salon Renault

Snižte svou uhlíkovou stopu a starejte se tak o životní prostředí!

Niską ratę 499 zł./mies.

Přijďte si vyzkoušet naše nejnovější technologie!

Wolność wyboru

Projeďte až 80% trasy v elektrickém režimu.

Niską ratę 499 zł./mies.

Ušetřete za benzín

E-tech hybrid

E-TECH hybrid – všestranný hybridní pohon bez nutnosti nabíjení

Nový Renault Arkana disponuje hybridním pohonem E-TECH hybrid. Rozjezdy jsou vždy v elektrickém režimu a v jakékoli situaci je díky okamžitému, dynamickému zrychlení řízení tohoto vozu skutečným potěšením. Vyznačuje se vynikající energetickou účinností, zejména díky inovativní multimódové převodovce, efektivnímu regenerativnímu brzdění a možnosti rychlého automatického dobíjení baterií. Ve městě tak můžete cestovat až 80 % času na elektrický pohon.

Renault Arkana z lewego boku

Motory TCe 140 a TCe 160: flexibilita a kultivovanost

Nový Renault Arkana je k dispozici ve všech výbavách s přeplňovaným benzinovým motorem 1.3 TCe. Tento úsporný a výkonný motor nejdříve ve verzi o výkonu 140 koní a později také ve verzi 160 koní byl propojen s mikrohybridním systémem. Díky použití alternátoru s funkcí startéru spojeného s 12V lithium-iontovou baterií, umístěnou pod sedadlem spolujezdce, funguje systém Stop&Start plynuleji. 12V systém také napomáhá motoru v energeticky náročnějších fázích, tedy při startování či zrychlování. Tímto přispívá ke snížení spotřeby paliva a emisí CO2 a současně zaručuje plynulejší rozjezd a větší komfort řízení vozu.

kierownica Renault Arkana

Sofistikované automatické převodovky

Nový Renault Arkana je k dispozici se dvěma inovativními převodovkami – dvouspojkovou 7stupňovou převodovkou EDC spojenou s motory TCe a multimódovou převodovkou se 4 stupni pro spalovací motor a 2 stupni pro motor elektrický. Tyto převodovky se vyznačují plynulým a rychlým řazením a zajišťují komfortní cestování. Efektivně přenášejí výkon na kola a současně optimalizují spotřebu paliva a emise CO2.

Renault Arkana Easy Link

EASY LINK – moderní multimediální systém

Nový Renault Arkana je vybaven ekosystémem Renault Easy Connect, který zajišťuje přístup ke službám pomocí aplikace MY Renault pro mobilní zařízení, a multimediálním systémem Easy Link. Tento systém má stálý přístup na internet a díky spolupráci s Googlem (vyhledávání adres) a TomTom (informace o dopravě) nabízí širokou škálu služeb. Dále technologie umožňuje automaticky a pravidelně aktualizovat multimediální systém Renault Easy Link a mapové podklady.

Renault Arkana - MULTI-SENSE

MULTI-SENSE – personalizované nastavení vašeho vozu

Díky systému Multi-Sense má řidič možnost přizpůsobit si jízdu dle svých preferencí. Systém umožňuje měnit nastavení motoru, posilovače řízení, ambientního osvětlení či konfigurovat zobrazení přístrojového štítu. Díky systému Multi-Sense můžete mít několik automobilů v jednom. Ekonomický vůz, šetrný k životnímu prostředí v režimu Eco, personalizovaný v režimu MySense či sportovní v režimu Sport. Záleží pouze na vaší náladě.

Asystent Easy Pilot

EASY PILOT – asistent jízdy v dopravní zácpě a na dálnici

Easy Pilot je kombinací aktivního tempomatu (s funkcí Stop&Go), který funguje v rozmezí od 0 do 170 km/h, a asistenta pro udržování v jízdním pruhu. Systém pomáhá udržovat bezpečnou vzdálenosti od vpředu jedoucího vozidla a současně držet automobil v nastavené vzdálenosti od vyznačené dělicí čáry. Je užitečný zejména při hustém provozu – umožňuje vozu Renault Arkana automaticky zastavit a opět se rozjet během 3 sekund bez jakéhokoli zásahu řidiče

Renault ARKANA SUV Coupé
Renault ARKANA SUV Coupé

Nabídka platí od 1. 6. do 30. 6. 2021. nabídka je pouze informativní a není závaznou nabídkou k uzavření kupní smlouvy. Financování Easy Plus pro Renault Arkana Zen TCe 140 EDC: 620 000 Kč vč. DPH, výše úvěru: 372 000 Kč, jednorázová splátka hrazená klientem: 248 000 Kč, úroková sazba: 5,12 %, RPSN: 10,1 %, 1.–47. měsíční splátka úvěru: 4 471 Kč, 48. splátka úvěru: 223 200 Kč, 1.– 48. měsíční splátka hav. pojištění a povinného ručení: 1 516 Kč, poplatek za poskytnutí úvěru: 0 Kč, celková částka k uhrazení: 506 105 Kč, délka úvěru: 48 měsíců, nájezd: 15 000 km/rok. Celková měsíční splátka včetně pojištění 5 987 Kč. součástí financování je servisní smlouva Easy Service na 5 let/ 60 000 km (dle toho, co nastane dříve). Renault Finance znamená financování poskytované společností RCI Financial Services, s.r.o. Nový Renault Arkana: spotřeba 4,9–5,9 l / 100 km, emise co2 111–133 g/km. Uvedené spotřeby paliva a emise co2 jsou změřeny metodikou stanovenou dle platných právních předpisů vyžadovaných pro homologaci vozidla. Vyobrazení vozů je pouze ilustrativní.

Naše webové stránky a naši partneři mohou používat soubory cookies k analýze provozu a výkonnosti webu a k zobrazení personalizované reklamy přizpůsobené vašim zájmům, vaší poloze a umožnit vám interakci s námi prostřednictvím sociálních sítí. Vaše rozhodnutí můžete kdykoliv změnit v "Cookies" sekci našich stránek.

Zjistit více