Nový Captur E-Tech plug-in hybrid

Již od 6 650 Kč měsíčně včetně pojištění a Easy Service na 5 let / 60 000 km

Captur E-Tech

Máte zájem o NOVÝ CAPTUR E-TECH PLUG-IN HYBRID?

snižte svou uhlíkovou stopu a starejte se tak o životní prostředí!

snižte svou uhlíkovou stopu a starejte se tak o životní prostředí!

přijďte si vyzkoušet naše nejnovější technologie!

přijďte si vyzkoušet naše nejnovější technologie!

projeďte až 80% trasy v elektrickém režimu

projeďte až 80% trasy v elektrickém režimu

ušetřete za benzín

ušetřete za benzín

CAPTUR E-TECH: Nekompromisní plug-in hybrid!

Renault Captur plug-in hybrid

nepřekonatelné potěšení z jízdy

Chcete okamžitý výkon elektrického vozu v hybridním voze? To vám zaručí Nový Captur E-tech plug-in. Váš vůz se nastartuje stejně tak tiše a zrychlí stejně tak rychle jako plně elektrický vůz a nabídne vám tak maximální pohodlí.

Renault Captur plug-in hybrid

přizpůsoben jakémukoli životnímu stylu!

Užijte si svobody volby díky Novému Captur E-tech plug-in. Díky jeho dvěma pohonným jednotkám se můžete během pracovního týdne projíždět po městě s dojezdem až 50 km ve smíšeném cyklu WLTP. Elektrický pohon v pracovním týdnu, hybridní pohon na víkendové výlety. Pro každou příležitost je k dispozici vhodný pohon.

Renault CAPTUR Plug-in hybrid

zkušenosti v oblasti elektromobilů v Novém Renault Captur

Jezděte v naprostém klidu díky našim 10letým odborným zkušenostem v oblasti elektromobilů Renault! Využijte výhod čisté mobility a lepší spotřeby paliva díky inovativní převodovce a technologii rekuperace energie, která se inspirovala přímo světem Formule 1!

Youtube je deaktivován. Povolit uložení sociálních souborů cookie pro přístup k obsahu videa.spravovat cookies

Nabídka platí od 1 . 10. do 31. 10. 2021. Nabídka je pouze informativní a není závaznou nabídkou k uzavření kupní smlouvy. Nabídka financování Easy Plus pro model Renault Captur Intens E-Tech Plug-in 160: 725 000 Kč vč. DPH, výše úvěru: 435 000 Kč, jednorázová splátka hrazená klientem: 290 000 Kč, úroková sazba: 5,64 %, RPSN: 10,5 %, 1.–47. měsíční splátka úvěru: 4 834 Kč, 48. splátka úvěru: 290 000 Kč, 1.–48. měsíční splátka havarijního pojištění a povinného ručení: 1 791 Kč, poplatek za poskytnutí úvěru: 0 Kč, celková částka k uhrazení: 603 188 Kč, délka úvěru: 48 měsíců, nájezd: 15 000 km/rok. celková měsíční splátka včetně pojištění 6 625 Kč. Součástí financování je servisní smlouva Easy Service na 5 let / 60 000 km (dle toho, co nastane dříve). Renault Finance znamená financování poskytované společností RCI Financial Services. Renault Captur E-Tech Plug-in hybrid: spotřeba 1,5 (l/100 km), emise co2 (34 g/km). uvedené spotřeby paliva a emise co2 jsou změřeny metodikou stanovenou dle platných právních předpisů vyžadovaných pro homologaci vozidla. Vyobrazení vozů je pouze ilustrativní.