Koncept Renault Morphoz

Morphoz je koncept, který představuje vizi Groupe Renault v oblasti osobní a sdílené elektromobility.

Morphoz předpovídá příchod nové řady autonomních, futuristických a promyšlených elektrických modelů.

Koncept Renault Morphoz
Koncept Renault Morphoz
Koncept Renault Morphoz
Koncept Renault Morphoz
Koncept Renault Morphoz
Koncept Renault Morphoz
Koncept Renault Morphoz
Koncept Renault Morphoz
Koncept Renault Morphoz

Koncept Morphoz

Trvale udržitelná elektromobilita bez limitů

Renault Morphoz posouvá hranice jízdy na elektrický pohon. Tento inteligentní a modulární koncepční vůz se přizpůsobí všem vašim potřebám.

Youtube je deaktivován. Povolit uložení sociálních souborů cookie pro přístup k obsahu videa.

Modulární vůz, který se přizpůsobí všem vašim potřebám

Kromě variabilního interiéru se vůz Morphoz opravdu fyzicky transformuje, aby vám poskytl to, co potřebujete. Zvolte režim „City“. Vydáváte se na delší cestu? Přepněte do režimu „Travel“. 

Koncept Renault Morphoz

elektrizující charakter i osobnost

Ikonická světla ve tvaru písmene C, indukční nabíječka a HD digitální kamery nahrazující zpětná zrcátka...to jsou jedny z mála inovací konceptu Morphoz.

 

Morphoz je crossover kombinuje odvážné a plynulé linie. Jeho kabina je plně přizpůsobitelná díky zasouvatelné palubní desce, otočnému sedadlu spolujezdce a posuvným zadním sedadlům.

Koncept Renault Morphoz

režim City

Výrazný vzhled vozu Morphoz je ještě zdůrazněn vlastními typickými světly, která mu dávají odlišný styl. Má krátkou kapotu a zapuštěný zadní nárazník, čímž minimalizuje převis a tím usnadňuje jízdu a parkování ve městě. 

 

Kromě toho, že nabízí dojezd 400 km, je Morphoz dostatečně flexibilní a přizpůsobitelný, aby zvládl vše, co je potřebné při jízdě ve městě.  Režim City se stává symbolem pro obratnost městského elektromobilu.

Koncept Renault Morphoz

režim Travel

Vůz Morphoz s dodatečnými bateriemi Travel Extender, vám umožňuje dodat další baterie o kapacitě až 50 kWh, abyste dokázali ujet vzdálenost až 700 km.

 

Díky plynulému profilu a přední části ve tvaru lodní přídě byla optimalizována jeho aerodynamika. 

 

Prodloužená verze konceptu Morphoz nabízí cestujícím větší prostor pro nohy a další prostor pro zavazadla. Na palubě se vše soustředí na cestující a jejich vzájemnou komunikaci.

Vůz v srdci několika sdílených ekosystémů

Koncept Renault Morphoz

skutečný „vůz pro život“...

Na palubě vozu Morphoz si mohou cestující užít pohodlí a velkorysý prostor. Prostor podporuje sdílení a komunikaci jeho cestujících. Atmosféra je přátelská a poklidná. Řidiče přivítá umělá inteligence a poslouží také jako virtuální asistentka, která věnuje pozornost jakémukoli požadavku.

 

Při aktivaci režimu „Sdílení“ se sedadlo spolujezdce otočí směrem k zadním sedadlům, aby všichni cestující mohli být společně jako v obývacím pokoji. Umělá inteligence nabídne seznamy skladeb nebo videohry pro více hráčů, aby podpořila interakci mezi cestujícími.

Koncept Renault Morphoz

... pro trvale udržitelnou a sdílenou mobilitu

Koncept Morphoz ztělesňuje závazek Skupiny Renault ohledně podpory revoluce v mobilitě. Sdílení je zde základní koncepcí, která je v souladu s vývzami města budoucnosti. 

 

S víceúčelovými bateriemi „Travel Extender“ je Morphoz dokonale přizpůsoben pro toto prostředí. Pokud nejsou použity ve voze, mohou napájet vybavení v domě nebo dokonce v celé čtvrti. Mohou být také k dispozici jako zdroj nabíjení pro ostatní vozy. Morphoz je v dokonalém souladu s ekosystémem Smart City, jezdí bezpečně, v harmonii s ostatními uživateli, řidiči a chodci.

Chcete přejít od konceptu k realitě?

Nabídka vozů Renault

nabídka vozů Renault

všechny naše vozy, od MPV až po malé vozy, od sedanů po SUV

prozkoumat
Renault Connect

E-Tech

objevte naše technologie

zjistěte více