image

Koncept Renault Trezor

Vítejte v úžasné budoucnosti! Dvoumístné elektrické kupé, koncept Renault Trezor, je počátkem nového cyklu konceptů Renault a prozkoumává design a technologie budoucích sériových modelů. Díky přívětivému stylu a technologiím poskytujícím potěšení z jízdy toto elektrické GT ztělesňuje zároveň naši vizi mobility budoucnosti a vášeň pro automobily.

Koncept Renault Trezor na silnici
Boční pohled na koncept Renault Trezor
Přední část konceptu Renault Trezor
Střecha konceptu Renault Trezor
Vnější vzhled konceptu Renault Trezor
Disky kol konceptu Renault Trezor
Zadní pohled na koncept Renault Trezor

Koncept Renault Trezor

Vnější vzhled ve stylu Renault

Koncept Renault Trezor je součástí evoluce designu značky Renault v celé nabídce: jednoduché a smyslné linie, výrazná přední část, typická světla ve tvaru písmene C. Renault Trezor jde ve stopách dříve představeného konceptu Renault Dezir a sériového Renault Clio a představuje vyspělost stylu naší značky.

Youtube je deaktivován. Povolit uložení sociálních souborů cookie pro přístup k obsahu videa.
Panoramatický pohled na koncept Renault Trezor

design, který sází na typické znaky sportovního vozu

Na kapotě konceptu Renault Trezor se nachází otvory sání vzduchu ve tvaru pláství, které připomínají strukturu zadní části karoserie. Na straně řidiče bylo víčko palivové nádrže nahrazeno ukazatelem, který zobrazuje úroveň nabití. V zadní části typická světla z optických vláken obsahují červené laserové světlo.

Koncept Renault Trezor

Vzhled interiéru: autentický a moderní

S převládající červenou barvou je interiér konceptu Renault Trezor smyslný a přívětivý. Soustředí se na potěšení z jízdy a posádku rozmazluje materiály špičkové kvality, především dřevem a kůží. Kabina, která je kombinací řemeslné zručnosti a technologie, naznačuje ještě elegantnější a stylovější interiéry našich budoucích modelů.

Přístup do koncepčního vozu Renault TREZOR

naprosto originální přístup

Koncept Renault Trezor vás zve, abyste překročili jeho práh a vstoupili do prostoru pro cestující. Sportovní styl dveří vozu je zvýrazněn čalouněním horního sloupku z červené kůže. Opěrky hlavy se při otevření dveří automaticky odsunou, jako by vás zvaly dovnitř.

Interiér konceptu Renault Trezor

dokonalé snoubení dřeva, kůže a technologie

To je ale překvapení! Koncept Renault Trezor odhaluje palubní desku z červeného dřeva, ve které je i zavazadlový prostor. Na míru vyrobené sloupky, které drží na místě kožené popruhy, jsou umístěny podél sedadel potažených hladkou tmavě červenou kůží. Štíhlá linie palubní desky a velká dotyková obrazovka zvýrazňují technologicky vyspělý interiér. Obdélníkový volant je kromě klasických ovládacích prvků také vybaven dotykovými obrazovkami.

nabídky

Chcete přejít od konceptu k realitě?

Nabídka koncepčních vozů Renault

objevte

naše nabídka koncepčních vozů

prohlédněte si nabídku
Technologie Renault

objevte

safety by Renault

zjistěte více