Nejprodávanější užitkové vozy u nás

nyní s úrokem od 1,5% 

MASTER

Objevte kompletně inovovanou řadu užitkových vozů Renault

Úsporné motory, ergonomické pracoviště řidiče, praktický nákladový prostor... Díky těmto i mnoha dalším vlastnostem se užitkové vozy Renault staly nejprodávanějšími na českém a evropském trhu v roce 2021. Vyberte si model přesně dle představ vašeho podnikání a využijte financování s úrokem od 1,5%.

úrok již od 1,5%

nejprodávanější užitkové vozy v České republice

Kangoo Van

Nový Renault Express Van

na míru vašim plánům

Vůz Express Van s asymetrickými zadními dveřmi, které se otevírají v úhlu 180°, má využitelný objem 3,3 m3 a délku pro náklad 1,91 m s pevnou přepážkou, nabízí nejlepší poměr délky pro náklad/celkové délky ve své třídě. Naložte až 3,7 m3 se sklopeným sedadlem spolujezdce a otevřenou variabilní přepážkou. Jeho posuvné boční dveře se otevírají v rekordní délce 716 mm a zajišťují snadný přístup do vozu. 

Nový Renault Express Van
Kangoo Van

Nový Renault Kangoo Van

otevřen velkým věcem

Pracujete ve městě? Kangoo Van je řešením přesně pro vás, s inovativním řešením „Open Sesame by Renault“. Kangoo Van je k dispozici s pevnou či otočnou variabilní přepážkou. Splní tak vaše každodenní potřeby. S objemem nákladového prostoru 3,3 m3 až 3,8 m3 nebudete mít žádný problém s nalezením místa pro vaše vybavení a zboží v nákladovém prostoru. 

Nový Renault Kangoo Van
Kangoo Van

Nový Renault Trafic

robustní a dynamická dodávka

Nový Trafic spojuje pohodlí s nepřekonatelnou praktičností. Vnitřní prostor promyšlený do posledního detailu nabídne otvor v přepážce pod sedadlem spolujezdce, díky kterému dosahuje délka ložné plochy 4,15 m. Pravidelný tvar optimalizuje využitelnost nákladového prostoru a v provedení L2H2 nabízí až 8,9 m3 pro váš náklad. V kabině se nacházejí úložné prostory o objemu 88l, pracovní a úložné plochy na sklopném prostředním sedadle vytvářejí mobilní kancelář, to vše vytváří komfort, který potřebujete k práci, ať už jste kdekoliv.

Nový Renault Trafic
Nový MASTER

Renault Master

navržen pro potřeby každé profese

Vyberte si ze široké nabídky verzí pohonu furgonu i verzí určených pro přestavby. Zvolit můžete pohon předních, zadních nebo všech čtyř kol, v nabídce je také verze Master E-Tech electric s čistě elektrickým pohonem.

Renault Master

Nabídka platí od 1. 9. 2023 do 30. 9. 2023. Nabídka je pouze informativní a není závaznou nabídkou k uzavření kupní smlouvy. úrok 1,5 % platí při akci Fair credit od Renault Financial Services a platí pro model Renault Kangoo Van při akontaci 70 % a délce splácení 24 měsíců. nabídka se vztahuje pouze na podnikatele a firmy. Renault Financial services znamená financovaní poskytované společností RCI Financial Services, s.r.o. nový Renault Express Van: spotřeba 4,6–6,8 l/100 km, emise co2 121–154 g/km. nový Renault Kangoo Van: spotřeba 5,2–7,2 l/100 km, emise co2 134–164 g/km. nový Renault Trafic: spotřeba 6,9–8,5 l/100 km, emise co2 182–223 g/km. Renault Master: spotřeba 8,4–13,7 l/100 km, emise co2 221–344 g/km. Uvedené spotřeby paliva a emise co2 jsou změřeny metodikou stanovenou dle platných právních předpisů vyžadovaných pro homologaci vozidla. vyobrazení vozů je pouze ilustrativní. Údaj o pozici na českém trhu vychází z údajů o registraci vozidel kategorie n1 za rok 2021 publikovaných Svazem dovozců automobilů. Údaj o pozici na evropském trhu vychází ze statistik registrací vozidel kategorie n1 na evropských trzích s vyloučením kategorie pickup.