Oranžový malý vůz Clio

Renault Clio

designed for living
Clio E-Tech hybrid

vzhled Svůdný malý vůz

Smyslné linie, dynamický profil, výrazný lak oranžová Valencia a full LED světlomety LED Pure Vision, které jsou v sérii u všech verzí... Clio vás svede svým stylem na první pohled.

vybavení

Usnadněte si každodenní jízdu

Skutečně si užijete jízdu.

9,7“ dotyková obrazovka vozu Clio

zůstaňte ve spojení

Největší dotyková obrazovka v kategorii s online navigací, hledání bodů zájmu přes Google Places. Díky ekosystému Renault Connect a multimediálnímu a navigačnímu systému Easy Link je plánování trasy hračka!

Oranžový vůz Clio

usnadněte si řízení

Clio je pohodlné ve městě i na okresní silnici. Za všech okolností vás chrání díky automatickému nouzovému brzdění s detekcí chodců a cyklistů. Clio navíc nabízí kamerový systém 360°, inteligentní parkovací asistent Easy Park Assist nebo systém Easy Pilot, který spojuje adaptivní tempomat a aktivní držení uprostřed jízdního pruhu, což je novinka v segmentu. Vyzkoušejte budoucnost již nyní.

verze

CLIO R.S. Line

  • Clio R.S. Line s modrým lakem

jedinečná osobnost s geny divize Renault Sport

Clio R.S. Line venku zaujme sportovním předním a zadním nárazníkem, stylovými disky z lehkých slitin a chromovanou koncovkou výfuku. Interiér pokračuje ve sportovní atmosféře díky sportovním sedadlům, dekorům se strukturou karbonu, červeným detailům nebo černou stropnicí.

 

Užijte si sportovní styl pro každý den!

verze

Vyberte si verzi vozu CLIO, která vám bude nejlépe vyhovovat

Zen

Zen

již od 335 000 Kč
Intens

Intens

již od 395 000 Kč
R.S. Line

R.S. Line

již od 485 000 Kč

Renault CLIO podrobně

Chcete si vůz prohlédnout osobně?

Najít nejbližšího prodejce

nebo
miniDealocMap

Objevte podobné modely

NOVÉ CLIO E-TECH
NOVÉ CLIO E-TECH
již od 510 000 Kč
CAPTUR
CAPTUR
již od 440 000 Kč
NOVÉ ZOE
NOVÉ ZOE
již od 845 000 Kč

Naše webové stránky a naši partneři mohou používat soubory cookies k analýze provozu a výkonnosti webu a k zobrazení personalizované reklamy přizpůsobené vašim zájmům, vaší poloze a umožnit vám interakci s námi prostřednictvím sociálních sítí. Vaše rozhodnutí můžete kdykoliv změnit v "Cookies" sekci našich stránek.

zjistit více