Oranžový malý vůz Clio

Renault Clio

designed for livingceník
již od 383 000 Kč
Clio E-Tech hybrid

vzhled Svůdný malý vůz

Smyslné linie, dynamický profil, výrazný lak oranžová Valencia a full LED světlomety LED Pure Vision, které jsou v sérii u všech verzí... Clio vás svede svým stylem na první pohled.

vybavení

Usnadněte si každodenní jízdu

Skutečně si užijete jízdu.

9,7“ dotyková obrazovka vozu Clio

zůstaňte ve spojení

Největší dotyková obrazovka v kategorii s online navigací, hledání bodů zájmu přes Google Places. Díky ekosystému Renault Connect a multimediálnímu a navigačnímu systému Easy Link je plánování trasy hračka!

Oranžový vůz Clio

usnadněte si řízení

Clio je pohodlné ve městě i na okresní silnici. Za všech okolností vás chrání díky automatickému nouzovému brzdění s detekcí chodců a cyklistů. Clio navíc nabízí kamerový systém 360°, inteligentní parkovací asistent Easy Park Assist nebo systém Easy Pilot, který spojuje adaptivní tempomat a aktivní držení uprostřed jízdního pruhu, což je novinka v segmentu. Vyzkoušejte budoucnost již nyní.

verze

Clio R.S. Line

Clio R.S. Line s modrým lakem

jedinečná osobnost s geny divize Renault Sport

Clio R.S. Line venku zaujme sportovním předním a zadním nárazníkem, stylovými disky z lehkých slitin a chromovanou koncovkou výfuku. Interiér pokračuje ve sportovní atmosféře díky sportovním sedadlům, dekorům se strukturou karbonu, červeným detailům nebo černou stropnicí.

 

Užijte si sportovní styl pro každý den!

Renault Clio podrobně

Chcete si vůz prohlédnout osobně?

Najít nejbližšího prodejce

nebo
miniDealocMap

Objevte podobné modely

CLIO E-TECH FULL HYBRID
CLIO E-TECH FULL HYBRID
již od 593 000 Kč
CAPTUR
CAPTUR
již od 465 000 Kč