Oranžový malý vůz Clio

Multimédia
RENAULT CLIO

Renault Connect

Clio: malý vůz s online připojením k vašim službám

Tablet s dotykovou obrazovkou v interiéru vozu Clio

online tablet Easy Link s dotykovou obrazovkou 9,3“

Skutečně palubní online počítač, tablet Easy Link, vám umožňuje snadno ovládat všechny funkce vašeho vozu. Spusťte trasu navigace s dopravními informacemi v reálném čase, vyřizujte bezpečně telefonní hovory pomocí Bluetooth, nastavte si oblíbené rozhlasové stanice a používejte své aplikace pro mobilní telefon (Waze, Mapy Google nebo Spotify...) přímo na obrazovce vašeho vozu s kompatibilitou s aplikacemi Android Auto™ a Apple CarPlay™. A konečně, nenechte se ničím rušit od sledování dění na vozovce díky hlasovému ovládání.

 

* K dispozici v závislosti na verzi.

Interiér vozu Clio

inteligentní navigace

S integrovaným vyhledáváním Google na palubě vozu si můžete dopřát maximálně relevantní výsledky svého cílového místa. Při cestování se dopravní informace TomTom v reálném čase aktualizují každé 2 minuty, což vám umožňuje přesně vypočítat dobu příjezdu a využít tu nejvhodnější trasu.

 

Naplánujte si svůj příští výlet ve vašem obýváku pomocí aplikace My Renault a stáhněte si trasu do svého vozu, abyste se mohli vydat na dovolenou v naprostém klidu. A konečně, můžete také najít nejbližší čerpací stanice ve vaší blízkosti a porovnat ceny paliva, abyste mohli najít takovou, která vám bude nejlépe vyhovovat.

 

* K dispozici v závislosti na verzi.

Profil oranžového vozu CLIO

automatické aktualizace

Automaticky přijímejte nejnovější aktualizace! Díky technologii Auto-Update se pravidelné aktualizace vašich map se automaticky stahují a instalují do vašeho vozu.

 

* K dispozici v závislosti na verzi.

Renault Clio podrobně

Objevte podobné modely

CLIO E-TECH FULL HYBRID
CLIO E-TECH FULL HYBRID
již od 593 000 Kč
CAPTUR
CAPTUR
již od 465 000 Kč