Renault odhaluje Nový MEGANE

Nový MEGANE vám nabízí unikátní zážitek z jízdy, a to ve 4 verzích (elegantní hatchback, praktický Grandtour, sportovní R.S. a ultimátní R.S. Trophy) přizpůsobených přímo pro vás. Dodává se také s novým dobíjecím pohonem E-TECH Plug-in hybrid (exkluzivně u verze Grandtour).

 

 • Nový MEGANE
 • Nový kompaktní Renault MEGANE
 • Nový kompaktní Renault MEGANE

Chcete si prohlédnout Nový MEGANE?

Nový hatchback Renault MEGANE

Hatchback s vytříbeným vzhledem...

Harmonické linie, typická denní světla Renault ve tvaru písmene C a Full LED světlomety, nová dynamická 100% LED zadní světla, nově navržený nárazník a chromovaná čelní maska, 16”, 17” a 18” disky kol a dokonalá povrchová úprava... Svůdný a plný energie, Nový MEGANE odhaluje dokonce ještě elegantnější vzhled, který bude jistě přitahovat pozornost. Jste připraveni získat si pozornost?

Nový kompaktní Renault MEGANE

... a high-tech kokpitem...

Ty nejlepší technologie Renault na dosah ruky na vaší 10” obrazovce řidiče a EASY LINK 9,3” multimediální obrazovce. Asistent při jízdě na dálnici a v husté dopravě s adaptivním tempomatem se systémem Stop & Go a systémem udržování v jízdním pruhu, systém aktivního nouzového brzdění AEBS s detekcí cyklistů a chodců, varování při detekci únavy řidiče, multimediální systém EASY LINK s Android Auto™ a Apple CarPlay™... Vyberte si klid v duši!

Nový hatchback Renault MEGANE

...abyste znovu objevili radost z jízdy.

Nový MEGANE vyjadřuje svou univerzálnost zajištěnou technologií dobíjecího hybridního pohonu E-TECH Plug-in* hybrid kombinující benzinový motor 1,6 l a 2 elektromotory. Pro každodenní jízdu si vyberte elektrický režim a užije si tichou a pohodlnou jízdu s nesrovnatelnou odezvou (až 65 km v režimu jízdy na čistě elektrický pohon ve městě). Na dovolenou můžete vyrazit bez obav z dojezdu.

 

* K dispozici exkluzivně u verze Grandtour, později u hatchbacku.

Nový MEGANE R.S. Line

Elegance sportovního vozu

Vnější vzhled vozu Nový MEGANE R.S. Line je nepřehlédnutelný díky svým smyslným liniím, spoileru F1 typickému pro řadu R.S. Line, ještě atletičtějšímu zadnímu nárazníku a 17” a 18” speciálním diskům kol. V interiéru se zamilujete do jeho vzhledu s karbonovými ozdobnými prvky a výrazným ozdobným prošitím, volantem potaženým kůží s vyraženým symbolem dvojitého diamantu Renault Sport, hliníkovými sportovními pedály a sedadly Alcantara s vestavěnými opěrkami hlavy. Jedinečná osobnost, která kombinuje vytříbenost a sportovního ducha.

Nový MEGANE R.S. Line

Nový MEGANE Grandtour

Rodinné kombi Nový MEGANE Grandtour

Elegantní a modulární kombi

Cestovní tašky, školní brašny, kufry... Nemáte dost prostoru? S robustními rameny, plynulými liniemi, rekordní délkou pro náklad, štědrým a modulárním zavazadlovým prostorem a mnoha úložnými prostory v kabině vozu - Renault  inovuje Nový MEGANE Grandtour, v němž se snoubí elegance a univerzálnost.

Nový MEGANE Grandtour s motorem E-TECH Plug-in hybrid vám nabízí odezvu a pohodlí elektrické jízdy a univerzálnost hybridu. Pohodlně se usaďte a užijte si jízdu!
 

Objevte také verze vozu Nový Renault MEGANE R.S. a R.S. Trophy

Nouvelle Renault MEGANE R.S. berline compacte sportive

Nepropásněte informace o uvedení Nového MEGANE na trh

Zatímco čekáte na váš Nový MEGANE

Nabídka osobních vozů Renault

Naše osobní vozy

Všechny naše vozy, od MPV až po malé vozy, od sedanů po SUV

Objevte
CLIO E-TECH hybrid, CAPTUR E-TECH Plug-in hybrid

Naše nabídka E-TECH

Objevte naše hybridní motory přizpůsobené pro všechny

Prozkoumat
 • SubPrefooter Icon

  Získejte rychlou odpověďod našich vyškolených specialistů

 • SubPrefooter Icon

  Vyzkoušejte si modeldle vašeho výběru

 • SubPrefooter Icon

  Jezděte v pohoděse zárukami Renault

 • SubPrefooter Icon

  Usnadněte si živots portálem MY Renault

Pokračováním v procházení těchto stránek souhlasíte s tím, že společnost Renault a její partneři mohou používat soubory cookie k analýze provozu a účinnosti webu a k zobrazení reklam přizůsobených vašim zájmům a interakcím prostřednictvím sociálních sítí. | Zjistit více o cookies|zjistit více