Nový Renault TRAFIC SpaceClass

Představujeme

Nový Renault TRAFIC SpaceClass

Prvotřídní zážitky

Nový Renault TRAFIC SpaceClass
  •  Přední část vozu Nový Renault TRAFIC SpaceClass

Vzrušující a dynamický vzhled

Objevte rafinovaně přitažlivý design vozu Nový TRAFIC SpaceClass. Opravdové elegance je dosaženo díky chromované čelní masce a Full LED světlometům se světelným podpisem ve tvaru písmene C typickým pro vozy Renault. Určitě také zaujme svými zatmavenými okny, metalickým lakem ve standardní výbavě a novými exkluzivními leštěnými disky kol.

  • Interiér vozu Nový Renault TRAFIC SpaceClass

Vytříbený a modulární interiér

Díky bezpříkladné modularitě vozu Nový TRAFIC SpaceClass si ještě více užijete čas strávený na jeho palubě. Jeho otočná, posuvná a vyjímatelná sedadla vám dávají naprostou kontrolu nad uspořádáním prostoru interiéru. Přepravujte v pohodlí až 6 cestujících v konfiguraci se sedadly čelem k sobě, nebo se vydejte vstříc dobrodružství ve verzi Escapade umožňující zadní sedadla změnit na lůžko.

 

Nabídněte svým cestujícím jedinečné zážitky bez ohledu na to, kam vás cesta zavede. V prostorném interiéru se nachází 6 osobních LED čtecích lampiček, 2 USB konektory a sklopný středový stolek: Vůz Nový TRAFIC SpaceClass je dokonalý mobilní salonek.

 

Nechte se unést jeho volantem potaženým kůží a exkluzivní palubní deskou v barvě šedá Meteor a užijte si eleganci bez limitů!

  • Šikmý pohled na přední část vozu Nový Renault TRAFIC SpaceClass

Objevte jak úžasné je cestovat

Cestujte bez omezení díky široké nabídce motorů, které jsou k dispozici pro vůz Nový TRAFIC SpaceClass. Vyberte si z pohonných jednotek s manuální nebo automatickou převodovkou EDC. Tato rychle reagující dvouspojková 6stupňová převodovka vám umožní rychlé a plynulé řazení rychlostních stupňů pro pohodlnější jízdu.

 

Nový TRAFIC SpaceClass se pyšní výhodami asistenčních systémů řidiče nejnovější generace. O vaši bezpečnost je postaráno díky systému aktivního nouzového brzdění (AEBS) a systému varování před opuštěním jízdního pruhu. Varování před vozidlem v mrtvém úhlu zajišťuje bezpečnější změnu jízdního pruhu a adaptivní tempomat vám umožňuje perfektně splynout s tempem provozu.

Zatímco čekáte...

Nový Renault TRAFIC Passenger

Nový TRAFIC Passenger

Zjistěte více
Nabídka užitkových vozů Renault

Naše užitkové vozy

Prohlédněte si naše modely

Naše webové stránky a naši partneři mohou používat soubory cookies k analýze provozu a výkonnosti webu a k zobrazení personalizované reklamy přizpůsobené vašim zájmům, vaší poloze a umožnit vám interakci s námi prostřednictvím sociálních sítí. Vaše rozhodnutí můžete kdykoliv změnit v "Cookies" sekci našich stránek.

Zjistit více