Motory Nový Renault MASTER Z.E.

Elektrická dodávka MASTER Z.E.

Motor vozu Nový MASTER Z.E.

Elektromotor vozu MASTER Z.E.

Elektromotor 57 kW

100% motor Renault , tedy motor vozu Nový MASTER Z.E. o výkonu 57 kW, je odvozen ze zbrusu nového motoru ZOE R75. Vyrobeno ve Francii v závodě Cléon společnosti Renault, což je vlajková loď skupiny Renault v oblasti výroby motorů a převodovek, která dodává velkou přidanou hodnotu.

 

Řada technologií, které obsahuje, nabízí výhody pro každodenní jízdu na elektrický pohon: nulový hluk, nulové emise, ale 100% účinnost a 100% potěšení z jízdy. S bezstupňovou automatickou převodovkou dokáže váš vůz Nový MASTER Z.E. dosáhnout svižného zrychlení s bonusem v podobě pohodlí a plynulosti!

  Výkon (kW/k)
Točivý moment (Nm) Maximální rychlost (km/h)
Elektrický motor
57/76
225 100

Baterie Z.E. 33

Baterie Z.E. 33 ve voze Nový MASTER Z.E. se spoléhá na svou nejdůležitější inovaci: zvýšení hustoty uložení energie bez dalších modulů.

 

Zlepšením chemického složení článků dosáhli naši inženýři významného zvýšení kapacity uchování energie bez zvýšení objemu.

Baterie MASTER Z.E. Z.E 33

Nový Renault MASTER Z.E. podrobně

 • SubPrefooter Icon

  Získejte rychlou odpověďod našich vyškolených specialistů

 • SubPrefooter Icon

  Vyzkoušejte si modeldle vašeho výběru

 • SubPrefooter Icon

  Jezděte v pohoděse zárukami Renault

 • SubPrefooter Icon

  Usnadněte si živots portálem MY Renault

Pokračováním v procházení těchto stránek souhlasíte s tím, že společnost Renault a její partneři mohou používat soubory cookie k analýze provozu a účinnosti webu a k zobrazení reklam přizůsobených vašim zájmům a interakcím prostřednictvím sociálních sítí. | Zjistit více o cookies|zjistit více