E-TECH: Hybridní technologie navržená pro každého

Technologie E-TECH Hybrid bez nutnosti připojení ke zdroji elektrické energie kombinuje know-how v oblasti elektromobilů se zkušenostmi Renault F1 v oblasti řízení energie.

E-TECH: Objevte hybrid od značky Renault

Zažijte radost z jízdy s hybridním vozem

Zažijte radost z jízdy s hybridním vozem

Od plně elektrického rozjezdu si hybrid zamilujete pro radost z jízdy a účinnost, kterou poskytuje. Elektrická technologie v našich modelech E-TECH nabízí živější zrychlení a plně elektrickou jízdu až 80 % doby. Pro optimální pohodlí naše hybridní vozy nevyžadují žádné přípojky ani kabely a pro plynulou jízdu jsou vybaveny automatickou převodovkou.

Objevte, jaké to je jezdit s hybridním vozem

Snižte svou spotřebu o 40 %

Snižte svou spotřebu o 40 %

Snižte svou spotřebu ve městě až o 40 % v porovnání s vozy na běžné palivo. Náš motor E-TECH je vybaven elektrickou technologií, která prostřednictvím regenerativního (rekuperačního) brzdění umožňuje maximalizovat vaši jízdu na čistě elektrický pohon. Při brzdění a zpomalování se rekuperuje energie, takže si můžete užít výhody jízdy s hybridem ještě déle, a současně nebudete muset tak často k čerpací stanici!

Objevte, jak ušetřit s hybridním vozem

Užijte si hybridní technologii u našich hvězdných modelů

Užijte si hybridní technologii u našich hvězdných modelů

Objevte hybridní vozy bez kompromisů! Náš motor E-TECH je k dispozici u ikonických modelů, takže můžete získat výhody z optimalizované jízdy na elektrický pohon bez kompromisů v otázce vzhledu či výkonu vašich oblíbených modelů.

Objevte všechny naše hybridní modely

Video o hybridní technologii E-TECH

Clio E-TECH opět na silnici

Hybrid: Rovnováha mezi jízdou na elektrický pohon a se spalovacím motorem.

E-TECH je inovativní a exkluzivní technologie značky Renault. Je chráněna 150 patenty a byla vyvinuta ve spolupráci s týmem Renault F1 a na základě našich zkušeností v oblasti elektromobilů.

 

Hybridní systém pohonu E-TECH je kombinací spalovacího motoru, dvou elektromotorů a baterie. Naše hybridní vozy, vybavené automatickou převodovkou, jsou úsporné a chytré, co se týče řízení energie. Jezděte ještě delší vzdálenosti v plně elektrickém režimu!

Hybridní vozy Renault

Vyberte si vůz z naší nabídky hybridních vozů vyvinutých značkou Renault.

Všechny vaše dotazy o hybridech

Zjistěte vše, co potřebujete vědět o hybridní technologii vyvinuté značkou Renault.

 • SubPrefooter Icon

  Získejte rychlou odpověďod našich vyškolených specialistů

 • SubPrefooter Icon

  Vyzkoušejte si modeldle vašeho výběru

 • SubPrefooter Icon

  Jezděte v pohoděse zárukami Renault

 • SubPrefooter Icon

  Usnadněte si živots portálem MY Renault

Pokračováním v procházení těchto stránek souhlasíte s tím, že společnost Renault a její partneři mohou používat soubory cookie k analýze provozu a účinnosti webu a k zobrazení reklam přizůsobených vašim zájmům a interakcím prostřednictvím sociálních sítí.
zjistit více