Elektrická technologie Z.E.

Objevte zcela nový způsob jízdy s elektrickou technologií Z.E. vyvinutou našimi odborníky, aby bylo vaše cestování skutečně odpovědným závazkem. Pohonná jednotka, baterie, dojezd, úspora nákladů... objevte všechny výhody jízdy na elektrický pohon od značky Renault.

Zamilujte si inovace elektrické technologie Z.E.

Naši odborníci, průkopníci pohonných jednotek, vyvinuli technologii, která poskytuje mnoho výhod. Elektrifikujte váš každodenní život!

Čistší pohonná jednotka

Čistší pohonná jednotka

Pomozte snížit hluk a znečištění životního prostředí pomocí elektrické technologie Z.E.. Nabíjejte baterie vašeho vozu plně obnovitelnou energií a cestujte s nulovými emisemi uhlovodíků, pevných částic a CO2. Jízda ve městě nikdy nebyla snadnější!

Zjistěte vše, co potřebujete vědět o nabíjení baterií vašeho vozu

Znovuobjevená radost z řízení

Znovuobjevená radost z řízení

Objevte radost z tiché jízdy bez vibrací s elektrickou technologií vyvinutou na základě odborných zkušeností Renault získaných v průběhu posledních 10 let. Váš vůz má mnohem živější rozjezd, vyšší univerzálnost a nabízí dynamickou jízdu, jakou nezažijete u žádné jiné pohonné jednotky.

Objevte, jaké to je jezdit na elektřinu

Úsporná technologie

Úsporná technologie

Elektrická technologie Renault vám neustále šetří peníze díky nákladům za nabíjení, které jsou nižší, než u plnění nádrže klasickým palivem. Minimalizujte své náklady na údržbu vozu odstraněním nutnosti údržby rozvodových řemenů, zapalovacích svíček a dalších prvků. Řekněte sbohem výměnám oleje! Využijte dokonce výhod bezplatného parkování ve většině velkých měst. 

Objevte, jak můžete ušetřit u elektromobilů

Odborné zkušenosti za elektrickou technologií

Nabídka elektromobilů Renault

Odborné zkušenosti Renault v srdci vašeho elektromobilu

Elektřina je ústředním bodem našich strategií a inovací v boji s výzvami v oblasti ochrany životního prostředí naší generace. S téměř 10 lety zkušeností v návrhu, výrobě a prodeji elektromobilů jsme vybaveni všemi nástroji k vystavění základů pro čistší mobilitu. 
 

V dnešní době je celá naše síť proškolena v oblasti elektrické mobility, aby vám mohla nabídnout pohonnou jednotku, která lépe splňuje vaše potřeby, a také online služby, které vám pomohou v každodenním použití vašeho vozu a mít pod kontrolou jeho dojezd a nabíjení. Zažijte elektrickou jízdu!

ZE specialistéObjevte online služby Z.E.

Z.E.: Je to více než jen technologie. Je to životní styl!

Jízda s elektrickým pohonem, jakou jste ještě nezažili!

Zažijte zcela nový způsob, jak jezdit s elektrickou technologií v našich vozech Z.E..
Pod kapotou byl spalovací motor nahrazen baterií, která dodává energii elektromotoru, abyste mohli cestovat s klidnou myslí. Díky tomu vozy nemusí mít výfuk a nemají tak žádné emise znečišťujících látek.

 

Jejich vysokokapacitní baterie vám umožňuje ujet stovky kilometrů na jedno nabití! Vozy Z.E. také patří mezi vozy s nejlepší konektivitou, takže můžete mít pod kontrolou dojezd vašeho vozu, připravit jej, než se vydáte na cestu, nebo vyhledat dostupné nabíjecí stanice.

Zjistěte více, jak fungují vozy Z.E.
Jízda s elektrickým pohonem, jakou jste ještě nezažili

Modelová řada

Naše vozy s elektrickým pohonem

Objevte všechny výhody, které nabízí vozy v naší nabídce elektromobilů.

TWIZY
TWIZY
Již od 349 000 Kč
Nové ZOE
Nové ZOE
Již od 835 000 Kč
KANGOO Z.E.
KANGOO Z.E.
Již od 704 900 Kč
MASTER Z.E.
MASTER Z.E.
Již od 1 510 000 Kč

Všechny vaše dotazy ohledně elektromotorů

Máte nějaké nezodpovězené otázky o elektromobilech? To nevadí. Všechny odpovědi pro vás máme zde.

Strapline

Title

Introduction
Lorem ipsum dolor sit amet. consectetur adipiscing elit. Vivamus quis tellus eget lorem luctus semper sed eget ligula. Aliquam erat volutpat. Phasellus risus augue
Alt Image C29
 • SubPrefooter Icon

  Získejte rychlou odpověďod našich vyškolených specialistů

 • SubPrefooter Icon

  Vyzkoušejte si modeldle vašeho výběru

 • SubPrefooter Icon

  Jezděte v pohoděse zárukami Renault

 • SubPrefooter Icon

  Usnadněte si živots portálem MY Renault

Pokračováním v procházení těchto stránek souhlasíte s tím, že společnost Renault a její partneři mohou používat soubory cookie k analýze provozu a účinnosti webu a k zobrazení reklam přizůsobených vašim zájmům a interakcím prostřednictvím sociálních sítí.
zjistit více