image

Vášeň, emoce, život: Koncept DEZIR

Vřelé, smyslné a uhlazené křivky konceptu Renault DEZIR jsou převtělením naší vášně pro automobily. Nechte se překvapit a zažijte emoce!

 • Přední část konceptu DEZIR
 • Vzhled konceptu DEZIR
 • Elektrický koncept DEZIR

Koncept Renault DEZIR

Probuďte vaše smysly

Koncept Renault DEZIR je sportovní kupé s elektromotorem, které je ukázkou vřelého, živého designu. Je plný pohybu a má smyslné křivky, které rozehrávají hry s odlesky a stíny a mají stimulovat vaše smysly.

Koncept DEZIR

Nová tvář pro Renault

Lamely pro sání vzduchu na nárazníku vytváří efekt pruhů, které poskytují přední části vozu Renault DEZIR lehký a zároveň silný vzhled. Větší diamant kontrastuje s černým podkladem a je znakem naší nové identity.

Přední část konceptu DEZIR

Koncept Renault DEZIR

Proleťte se

Koncept Renault DEZIR má interiér, jehož design je plný vášně. Využití prostoru a materiálů zdůrazňuje lehkost a smyslnost.

Interiér konceptu DEZIR

Tlukot vašeho srdce se rozletí do éteru

Silně zvlněné plochy, bílá kůže, pulzující osvětlení, které se řídí tlukotem vašeho srdce, smyslná červeň... Na palubě konceptu DEZIR budete v sedmém nebi. Jeho samostatná sedadla a visutá palubní deska vás zvou do příjemného a nadpozemského světa.

Na palubě konceptu DEZIR

Přehledné palubní přístroje

Před řidičem jsou umístěny přístroje, které zobrazují, přesně to, co potřebuje znát každý, kdo řídí sportovní kupé. S elektromotorem může Renault DEZIR dosáhnout rychlosti 100 km/h za 5 sekund a 50 km/h za pouhé 2 sekundy. Díky osvětlenému 3D ukazateli rychlosti budou vaše pocity z jízdy pozvednuty na vyšší úroveň, zatímco dotykový displej multimediálního systému vám umožní ovládat jízdní nastavení vozidla.

NABÍDKY

Chcete přejít od konceptu k realitě?

Koncepční vozy DEZIR

Objevte

Naše nabídka koncepčních vozů

Všechny naše koncepční vozy
Technolab

Objevte

Technologie zítřka

Navštivte Easy Life
 • SubPrefooter Icon

  Získejte rychlou odpověďod našich vyškolených specialistů

 • SubPrefooter Icon

  Vyzkoušejte si modeldle vašeho výběru

 • SubPrefooter Icon

  Jezděte v pohoděse zárukami Renault

 • SubPrefooter Icon

  Usnadněte si živots portálem MY Renault

Pokračováním v procházení těchto stránek souhlasíte s tím, že společnost Renault a její partneři mohou používat soubory cookie k analýze provozu a účinnosti webu a k zobrazení reklam přizůsobených vašim zájmům a interakcím prostřednictvím sociálních sítí.
zjistit více