image

Vášeň, emoce, život: Koncept Dezir

Vřelé, smyslné a uhlazené křivky konceptu Renault Dezir jsou převtělením naší vášně pro automobily. Nechte se překvapit a zažijte emoce!

Přední část konceptu Dezir
Vzhled konceptu Dezir
Elektrický koncept Dezir

Koncept Renault Dezir

Probuďte vaše smysly

Koncept Renault Dezir je sportovní kupé s elektromotorem, které je ukázkou vřelého, živého designu. Je plný pohybu a má smyslné křivky, které rozehrávají hry s odlesky a stíny a mají stimulovat vaše smysly.

Youtube je deaktivován. Povolit uložení sociálních souborů cookie pro přístup k obsahu videa.spravovat cookies

Přední část konceptu Dezir

nová tvář pro Renault

Lamely pro sání vzduchu na nárazníku vytváří efekt pruhů, které poskytují přední části vozu Renault Dezir lehký a zároveň silný vzhled. Větší diamant kontrastuje s černým podkladem a je znakem naší nové identity.

Koncept Renault Dezir

Proleťte se

Koncept Renault Dezir má interiér, jehož design je plný vášně. Využití prostoru a materiálů zdůrazňuje lehkost a smyslnost.

Interiér konceptu Dezir

tlukot vašeho srdce se rozletí do éteru

Silně zvlněné plochy, bílá kůže, pulzující osvětlení, které se řídí tlukotem vašeho srdce, smyslná červeň... Na palubě konceptu Dezir budete v sedmém nebi. Jeho samostatná sedadla a visutá palubní deska vás zvou do příjemného a nadpozemského světa.

Na palubě konceptu Dezir

přehledné palubní přístroje

Před řidičem jsou umístěny přístroje, které zobrazují, přesně to, co potřebuje znát každý, kdo řídí sportovní kupé. S elektromotorem může Renault Dezir dosáhnout rychlosti 100 km/h za 5 sekund a 50 km/h za pouhé 2 sekundy. Díky osvětlenému 3D ukazateli rychlosti budou vaše pocity z jízdy pozvednuty na vyšší úroveň, zatímco dotykový displej multimediálního systému vám umožní ovládat jízdní nastavení vozidla.

nabídky

Chcete přejít od konceptu k realitě?

Koncepční vozy Dezir

objevte

naše nabídka koncepčních vozů

všechny naše koncepční vozy
Technolab

objevte

technologie zítřka

navštivte Easy Life