Nový Renault Megane GrandCoupé

Společnost Renault odhaluje Nový Renault Megane GrandCoupédynamický sedan s inovativními technologiemi

Exteriér vozu Megane GrandCoupe

Ještě propracovanější a s modernějšími technologiemi

  • Megane GrandCoupe

sedan s přitažlivým a vytříbeným vzhledem...

Nový Megane je ještě sportovnější a přesvědčí vás o svém dynamickém charakteru díky své nově navržené přední části zvýrazněné novou chromovanou čelní maskou, typickými světly C-Shape značky Renault, 16’’, 17’’ a 18’’ disky kol a panoramatickým střešním oknem. Nový Megane GrandCoupé je také navržen, aby vás uchvátil uvnitř svými chromovanými prvky, obložením se saténovým efektem, ozdobnými prvky z kartáčovaného hliníku, novým čalouněním s šedostříbrným ozdobným prošitím, a dalšími prvky. Jste připraveni podlehnout jeho kouzlu?

  • „Techno-kokpit“ vozu Megane GrandCoupe

... přizpůsobitelný „Techno-kokpit“...

9,3“ multimediální obrazovka Easy Link, 10,2’’ přizpůsobitelný přístrojový štít, head-up displej, bezrámečkové vnitřní zpětné zrcátko... Nový Megane GrandCoupé vás přivítá na palubě svým modernizovaným kokpitem, který zahrnuje online chytré funkce. Systém Multi-sense vám umožňuje vybrat si ze 4 jízdních režimů (MySense, Comfort, Sport a Eco), abyste si přizpůsobili náladu ve vašem voze dle svého přání, a mohli si vychutnat ještě více pohodlí a technologií.

  • MEGANE Sedan – multimediální systém EASY LINK

... a další přidané technologie

Naše inovativní technologie zajistí snadné manévrování a zvýšení každodenní bezpečnosti, abyste mohli jezdit se svým vozem Nový Megane GrandCoupé s klidem v duši. Palubní multimediální systém Easy Link kompatibilní s aplikacemi Android™ a Apple Carplay™ a jeho 9,3” dotyková obrazovka, adaptivní tempomat se systémem Stop & Go, Easy Park Assist, systém varování před opuštěním jízdního pruhu, systém aktivního nouzového brzdění s detekcí chodců a cyklistů, sledování únavy řidiče, head-up displej, hands-free karta, a další.

Megane GrandCoupe
Megane GrandCoupe
Megane GrandCoupe
Megane GrandCoupe

Naše nabídka osobních vozů

Notre gamme de véhicules particuliers

Renault, cestujte se špičkovými inovacemi

Nabídka osobních vozů Renault

technologie

objevte Renault Easy Drive a Renault Connect

prozkoumat
Značka Renault

naše značka

objevte, čím se naše značka odlišuje od ostatních: naši odbornost a naše závazky

objevte

Naše webové stránky a naši partneři mohou používat soubory cookies k analýze provozu a výkonnosti webu a k zobrazení personalizované reklamy přizpůsobené vašim zájmům, vaší poloze a umožnit vám interakci s námi prostřednictvím sociálních sítí. Vaše rozhodnutí můžete kdykoliv změnit v "Cookies" sekci našich stránek.

zjistit více