• Exteriér vozu MEGANE Sedan

Ještě propracovanější a s modernějšími technologiemi

  • MEGANE Sedan

Sedan s přitažlivým a vytříbeným vzhledem...

Nový  MEGANE je ještě sportovnější a přesvědčí vás o svém dynamickém charakteru díky své nově navržené přední části zvýrazněné novou chromovanou čelní maskou, typickými světly C-Shape značky Renault, 16’’, 17’’ a 18’’ disky kol a panoramatickým střešním oknem. Nový MEGANE GrandCoupé je také navržen, aby vás uchvátil uvnitř svými chromovanými prvky, obložením se saténovým efektem, ozdobnými prvky z kartáčovaného hliníku, novým čalouněním s šedostříbrným ozdobným prošitím, a dalšími prvky. Jste připraveni podlehnout jeho kouzlu?

  • „Techno-kokpit“ vozu MEGANE Sedan

... přizpůsobitelný „Techno-kokpit“...

9,3“ multimediální obrazovka EASY LINK, 10,2’’ přizpůsobitelný přístrojový štít, head-up displej, bezrámečkové vnitřní zpětné zrcátko... Nový  MEGANE GrandCoupé vás přivítá na palubě svým modernizovaným kokpitem, který zahrnuje online chytré funkce. Systém MULTI-SENSE vám umožňuje vybrat si ze 4 jízdních režimů (MySense, Comfort, Sport a Eco), abyste si přizpůsobili náladu ve vašem voze dle svého přání, a mohli si vychutnat ještě více pohodlí a technologií.

  • MEGANE Sedan – multimediální systém EASY LINK

... a další přidané technologie.

Naše inovativní technologie zajistí snadné manévrování a zvýšení každodenní bezpečnosti, abyste mohli jezdit se svým vozem Nový MEGANE GrandCoupé s klidem v duši. Palubní multimediální systém EASY LINK kompatibilní s aplikacemi Android™ a Apple Carplay™ a jeho 9,3” dotyková obrazovka, adaptivní tempomat se systémem Stop & Go, Easy Park Assist, systém varování před opuštěním jízdního pruhu, systém aktivního nouzového brzdění s detekcí chodců a cyklistů, sledování únavy řidiče, head-up displej, hands-free karta, a další.

  • MEGANE Sedan
  • MEGANE Sedan
  • MEGANE Sedan
  • MEGANE Sedan

Naše nabídka osobních vozů

Notre gamme de véhicules particuliers

Renault, cestujte se špičkovými inovacemi

Nabídka osobních vozů Renault

Technologie

Objevte Renault EASY DRIVE a Renault CONNECT

Prozkoumat
Značka Renault

Naše značka

Objevte, čím se naše značka odlišuje od ostatních: naši odbornost a naše závazky

Objevte
Pokračováním v procházení těchto stránek souhlasíte s tím, že společnost Renault a její partneři mohou používat soubory cookie k analýze provozu a účinnosti webu a k zobrazení reklam přizůsobených vašim zájmům a interakcím prostřednictvím sociálních sítí.
Zjistit více