Jízda s plug-in hybridním vozem

Objevte radost jízdy s plug-in hybridním vozem s elektromotorem.

Jaké jsou rozdíly mezi jízdou s hybridem a plug-in hybridem?

Jízda s plug-in hybridem

jezdí jako elektromobil!

Jediným rozdílem v technologiích E-Tech mezi hybridy a plug-in hybridy je velikost (kapacita) baterie. Plug-in hybrid má 9,8kWh baterii, v porovnání s 1,2kWh u hybridního vozu. 
 

Vyšší kapacita baterie u dobíjecího plug-in hybridního vozu dokáže uchovat více energie a umožňuje tak pokrýt větší vzdálenosti v plně elektrickém režimu. Aby se baterie udržovala nabitá, jsou plug-in hybridy vybaveny funkcí E-Save.

 

Více o Captur E-Tech plug-in hybrid

Můžete s plug-in hybridním vozem ujet velké vzdálenosti?

Dojezd plug-in hybridního vozu

prodloužený dojezd

Plug-in hybridní vozy poskytují lepší dojezd, takže s ním můžete ujet velké vzdálenosti.
 

To je možné díky technologii E-Tech, vybavené kromě benzinového motoru dvěma elektromotory a baterií.

9,8kWh baterie plug-in hybridu je větší než 1,2kWh baterie hybridu, a poskytuje tak významně více energie. S plug-in hybridem můžete jet až rychlostí 135 km/v plně až 50 km ve smíšeném cyklu WLTP.

mohu jet s plug-in hybridním vozem bez benzinu?

I když je rozjezd zajištěn elektromotory, plug-in hybridní vůz nemůže jet bez benzínu. Spalovací motor musí mít benzin, aby vůz mohl správně jet.

jaké pohony jsou k dispozici u plug-in hybridu?

U plug-in hybridů jsou k dispozici dva typy pohonů: se dvěma elektromotory, spalovacím motorem a baterií, můžete jet v plně elektrickém režimu nebo použít hybridní pohon.

 

Elektromotor se používá výhradně během rozjezdu a vůz přepne na hybridní pohon v závislosti na jízdních podmínkách. V každém případě vám spínač dává možnost vybrat si režim jízdy, kterému dáváte přednost.

 

poskytuje plug-in hybrid plynulejší jízdu?

Pohonná jednotka E-Tech byla vyvinuta a patentována značkou Renault na základě jejích zkušeností s technologií v oblasti elektromobilů.
Její motor nové generace o objemu 1,6 litru byl vylepšen a doplněn dvěma elektromotory a naprosto inovativní vícerežimovou bezspojkovou převodovkou.
Tato kombinace byla navržena s cílem poskytnout optimalizované, plynulejší řazení rychlostních stupňů, a zlepšit tak energetickou účinnost a zajistit plynulejší jízdu.

Objevte naši technologii E-TECH Plug-in

voiture hybride rechargeable renault