Jízda s elektromobilem Renault

Zjistěte více o jízdě s elektromobilem – dokonalou kombinací pohodlí, výkonu a plynulé jízdy v jakékoli situaci!

Je jízda s elektromobily obtížná?

Jízda s elektromobilem

pohodlí jízdy s elektrickým pohonem

Elektromobily Renault jsou vybaveny automatickou převodovkou, která je v kombinaci s elektromotorem schopna zajistit optimální točivý moment ihned po rozjezdu. Řidiči jsou osvobozeni od nutnosti řadit a mohou se tak soustředit na dění na vozovce před sebou.

Kromě toho mohou řidič i ostatní cestující cestovat v naprostém pohodlí díky dokonale tichým elektromotorům, které na rozdíl od spalovacích motorů nevytváří žádné vibrace.

Jsou elektromobily výkonné?

Výkon elektromobilu

bezkonkurenční výkon

Naše elektromobily jsou navrženy tak, aby poskytovaly optimální výkon. Díky elektromotoru jsou možné rychlejší otáčky a vzhledem k tomu, že automatická převodovka přebírá úlohu řazení rychlostních stupňů, řidiči si mohou plně vychutnat silnou akceleraci při rozjezdu i během jízdy.

zjistěte více o tom, jak fungují elektromotory

Kde můžete jezdit s elektromobilem?

jízda s elektromobilem na okresní silnici

Využijte výhod této technologie k optimalizaci účinnosti při cestování. Dojezd je ovlivněn terénem a různými styly jízdy používanými během cesty, ale naše vozy jsou navrženy tak, aby jezdily skvěle za jakýchkoli podmínek.

jízda s elektromobilem ve městě

Objevte znovu, co to znamená jízda v městském provozu, s živým projevem elektromobilu. Vždy zajištěn vjezd do všech zón s omezenou dopravou a v některých městech parkování zdarma. S elektrickou technologií můžete plynule projíždět městem aniž by váš vůz vydával zápach či hluk, a stále si užívat silné zrychlení při rozjezdu i během jízdy.

jízda s elektromobilem na dálnici

Naplánujte si svou cestu a vydejte se na delší výlet. Elektromobily nabízí různý dojezd v závislosti na modelu a dopravních podmínkách. Proto je důležité plánovat vaše jízdy a mít na paměti všechny možnosti, které máte k nabíjení vašeho vozu.

Technologie rekuperace energie pomáhá uchovat energii za všech okolností. Abyste dobili baterii na své cestě, udělejte si přestávku a připojte vůz k nabíjecí stanici, které jsou k dispozici na dálničních odpočívadlech.

Objevte naše technologie pro elektrické vozy

Technologie pro elektrické vozy

Všechny vaše dotazy ohledně elektromotorů