Jízda s elektromobilem Renault

Zjistěte více o jízdě s elektromobilem – dokonalou kombinací pohodlí, výkonu a plynulé jízdy v jakékoli situaci!

Je jízda s elektromobily obtížná?

  • Jízda s elektromobilem

pohodlí jízdy s elektrickým pohonem

Elektromobily Renault jsou vybaveny automatickou převodovkou, která je v kombinaci s elektromotorem schopna zajistit optimální točivý moment ihned po rozjezdu. Řidiči jsou osvobozeni od nutnosti řadit a mohou se tak soustředit na dění na vozovce před sebou.

Kromě toho mohou řidič i ostatní cestující cestovat v naprostém pohodlí díky dokonale tichým elektromotorům, které na rozdíl od spalovacích motorů nevytváří žádné vibrace.

vyzkoušejte Zoe

Jsou elektromobily výkonné?

  • Výkon elektromobilu

bezkonkurenční výkon

Naše elektromobily jsou navrženy tak, aby poskytovaly optimální výkon. Díky elektromotoru jsou možné rychlejší otáčky a vzhledem k tomu, že automatická převodovka přebírá úlohu řazení rychlostních stupňů, řidiči si mohou plně vychutnat silnou akceleraci při rozjezdu i během jízdy.

zjistěte více o tom, jak fungují elektromotory

Kde můžete jezdit s elektromobilem?

jízda s elektromobilem na okresní silnici

Využijte výhod této technologie k optimalizaci účinnosti při cestování. Dojezd je ovlivněn terénem a různými styly jízdy používanými během cesty, ale naše vozy jsou navrženy tak, aby jezdily skvěle za jakýchkoli podmínek.

jízda s elektromobilem ve městě

Objevte znovu, co to znamená jízda v městském provozu, s živým projevem elektromobilu. Vždy zajištěn vjezd do všech zón s omezenou dopravou a v některých městech parkování zdarma. S elektrickou technologií můžete plynule projíždět městem aniž by váš vůz vydával zápach či hluk, a stále si užívat silné zrychlení při rozjezdu i během jízdy.

jízda s elektromobilem na dálnici

Naplánujte si svou cestu a vydejte se na delší výlet. Elektromobily nabízí různý dojezd v závislosti na modelu a dopravních podmínkách. Proto je důležité plánovat vaše jízdy a mít na paměti všechny možnosti, které máte k nabíjení vašeho vozu.

Technologie rekuperace energie pomáhá uchovat energii za všech okolností. Abyste dobili baterii na své cestě, udělejte si přestávku a připojte vůz k nabíjecí stanici, které jsou k dispozici na dálničních odpočívadlech.

Objevte naše technologie pro elektrické vozy

Technologie pro elektrické vozy

Všechny vaše dotazy ohledně elektromotorů

Naše webové stránky a naši partneři mohou používat soubory cookies k analýze provozu a výkonnosti webu a k zobrazení personalizované reklamy přizpůsobené vašim zájmům, vaší poloze a umožnit vám interakci s námi prostřednictvím sociálních sítí. Vaše rozhodnutí můžete kdykoliv změnit v "Cookies" sekci našich stránek.

zjistit více