Originální díly Renault

Díky kvalitě našich originálních dílů si váš vůz zachová všechny parametry bezpečné a spolehlivé jízdy.

Originální díly Renault

  • Alt Image C29

Originální díly Renault jsou vyrobeny podle stejných technických specifikací jako díly použité při výrobě vozidla. Splňují nejpřísnější kritéria v oblasti bezpečnosti a kvality a při jejich výrobě jsou dodržovány přísné enviromentální normy.

 

Volba originálního dílu je zárukou spolehlivosti a dlouhé životnosti vašeho vozidla.

  • Kabinový filtr

zhluboka se nadechněte...

Díky originálnímu kabinovému filtru Renault si můžete vychutnat optimální kvalitu vzduchu.

Ve vozidle trávíme spoustu času - je našim pomocníkem při cestě do práce, na trénink, do školy, na kroužky, na výlet, rodinnou dovolenou... Je prostě naším nezbytným členem rodiny. Věděli jste, že kabinový filtr zachycuje všechny nečistoty včetně prachu/pylu a obecně alergeny? Trpí Váš člen rodiny alergickou rýmou? A víte, že takový kabinový filtr je potřeba pravidelně měnit? Zeptejte se na detaily a správnou funkčnost kabinového filtru v našich servisech, kde Vám poradí s výběrem toho nejvhodnějšího originálního kabinového filtru přímo pro Vás.

více informacíobjednejte se v R-shopu
  • Brzdové destičky

jezděte bezpečně...

Díky originálním brzdovým destičkám Renault zachováte správnou účinnost brzdového systému ve vašem voze.

Déšť, sníh, námraza, rozpálená vozovka v horkých dnech. Všechny tyto vlivy působí na brzdnou dráhu Vašeho vozidla. Aby však Vaše vozidlo reagovalo co nejefektivněji, nechávejte si pravidelně v autorizovaném servisu kontrolovat nejen stav dezénu Vašich pneumatik, ale hlavně brzdových destiček. Za dobu životnosti originálních brzdových destiček zakoupíte neoriginální minimálně dvakrát. Nemusí být vyrobeny dle parametrů výrobce/nemusí 100% plnit svou funkci. Slýcháváte často skřípání při dobržďování ke křižovatce? Pokud jste odpověděli ano, tak jsou Vaše brzdové destičky již po své životnosti a brzdí jen o plech. Včasná kontrola stavu brzdových destiček je nesmírně důležitá pro bezpečnost. Trvejte na kvalitních originálních dílech. Je to to nejmenší, co pro sebe a svou rodinu můžete udělat.

více informacíobjednejte se v R-shopu
  • Čelní sklo

užijte si krásný výhled

Díky originálnímu čelnímu sklu Renault máte jistotu vysoké odolnosti proti vnějším nárazům.

Pro rodinu je důležité, aby každý její člen byl v bezpečí. Abychom Vám tento pocit zajistili i ve Vašem vozidle, apelujeme na důraz bezpečnosti/dodržování technologických postupů a směřování vozidel do autorizované sítě servisů Renault. Pokud Vám není bezpečnost Vaší rodiny lhostejná, trvejte a směřujte svá vozidla do certifikovaných autorizovaných servisů Renault, kde jsme plně zásobeni originálními náhradními díly. Naši technici jsou proškoleni a certifikováni na řádné dodržování technologických postupů, které v bezpečnosti hrají zásadní roli. Naše vozidla jsou vybavena senzory na čelních sklech, které je nutné správně kalibrovat pro jejich funkčnost. Originální čelní sklo, jeho správná montáž a certifikovaná kalibrace bezpečnostních systémů je to nejdůležitější, co můžete pro svou bezpečnost zajistit. Nebuďte lhostejní a trvejte na kvalitě a bezpečnosti pro celou posádku Vašeho vozidla Renault.

více informací
  • Přední světlomety

jeďte s klidem...

Pokud si zvolíte originální světlomety Renault, můžete si být jisti optimální viditelností za každých podmínek.

Mít jasný pohled ve svět…není snadné. Naše originální světlomety Vám tento komfort zajistí. Jejich správné seřízení je jedním z faktorů, který je důležitý pro viditelnost na vozovce. Chcete lépe zaostřit svůj pohled v dalších dnech? Spolehněte se na kvalitu originálních světlometů a vyžádejte si jej u Vašeho dealera Renault.

Originální repasované díly

  • Alt Image C29

Originální repasované díly Renault jsou použité originální díly, které prošly procesem kompletní renovace ve výrobním závodě. Vykazují stejné charakteristiky a splňují stejná kvalitativní kritéria jako nový originální díl a je na ně poskytována stejná záruka. Jsou nabízeny pro vozidla starší než 3 roky. V nabídce je více jak 2000 dílů.

 

Originální repasovaný díl představuje cenově výhodnější variantu s ohledem na zůstatkovou hodnotu vozidla.

 

Proces renovace je oproti výrobě nového dílu méně materiálově a energeticky náročný a šetří tak životní prostředí.

Usnadněte si svůj život se Servisem Renault

jak vám ještě můžeme pomoci?

Naše další služby

Servis Renault - Naše závazky

Servis Renault

služby pro váš snadnější každodenní život

zjistěte vice o našich závazcích
Servis Renault - příslušenství

Servis Renault

příslušenství pro váš vůz Renault

objevte naši nabídku příslušenství

Naše webové stránky a naši partneři mohou používat soubory cookies k analýze provozu a výkonnosti webu a k zobrazení personalizované reklamy přizpůsobené vašim zájmům, vaší poloze a umožnit vám interakci s námi prostřednictvím sociálních sítí. Vaše rozhodnutí můžete kdykoliv změnit v "Cookies" sekci našich stránek.

zjistit více