Aktuální fungování

Naše provozovny jsou vám plně k dispozici.

  • lockdown

Fungování prodejní a servisní sítě Renault

V souladu s usnesením Vlády ČR ohledně opatření souvisejících s aktuální situací jsou vám s účinností ode dne 27. prosince 2020 naše provozovny plně k dispozici v níže popsaných režimech fungování.

Prodej

Servis vozidel Renault

Renault servis je plně v provozu. Kromě pravidelné údržby nebo opravy vašeho vozidla můžete plně využívat našich dalších služeb jako např. odtah vozu, dezinfekce vozu nebo prodeje náhradních dílů, včetně atraktivní nabídky zimních pneumatik.

 

Domluvte si předem čas vaší návštěvy se svým prodejcem.

Prodej nových vozidel Renault

Prodej nových vozidel je možné realizovat online. Pro detailní informace o této možnosti se prosím obraťte na vybraného autorizovaného prodejce značky RENAULT, případně navštivte náš Virtuální showroom Renault.

 

S našimi prodejci se můžete spojit z pohodlí vašeho domova za pomoci telefonu nebo našeho online formuláře. Individuální předání nových vozů je možné po předchozí domluvě.

Značkové financování Renault Finance

Značkové financování Renault Finance plně k dispozici. Vyberte si ze široké nabídky zvýhodněných produktů. Spotřebitelům k úvěru nabízíme pojištění schopnosti splácet. Pro konkrétní nabídku se obraťte osobně na autorizovaného prodejce značky Renault, případě nás kontaktujte elektronicky nebo telefonicky.

Další opatření a doporučení

Protože jsme si vědomi důležitosti bezpečného kontaktu s našimi zákazníky, zavádíme nejrůznější preventivní opatření, která mají za cíl zajistit ochranu zdraví jak našich pracovníků, tak i zákazníků. Rádi bychom vás požádali, abyste co nejvíce využívali elektronických způsobů komunikace.  

 

Zároveň Vás prosíme, abyste v provozovně servisu používali roušky, respirátory nebo jiné ochranné pomůcky a chránili tak sebe i pracovníky servisu a své okolí. Děkujeme.  

 

V případě jakýchkoliv dotazů je vám plně k dispozici naše Informační centrum RENAULT.

nebo
Nalezených výsledků: 0
    Filtrovat hledání
    Pokračováním v procházení těchto stránek souhlasíte s tím, že společnost Renault a její partneři mohou používat soubory cookie k analýze provozu a účinnosti webu a k zobrazení reklam přizůsobených vašim zájmům a interakcím prostřednictvím sociálních sítí.
    zjistit více