JSME ZPĚT V PLNÉ SÍLE

Naše prodejní a servisní síť je vám od 20. dubna opět plně k dispozici.

Fungování prodejní a servisní sítě Renault

V souladu s usnesením Vlády ČR ohledně postupného uvolňování bezpečnostních opatření souvisejících s šířením nemoci COVID-19 jsou s účinností ode dne 20. dubna 2020 naše prodejní a servisní místa opět plně otevřena.

Prodej

Prodej nových vozidel Renault

Prodej nových vozidel RENAULT je od 20. dubna 2020 opět možné plně realizovat prostřednictvím návštěvy v naší prodejní síti při respektování příslušných bezpečnostních opatření. Naši prodejci jsou vám plně k dispozici ve svých provozovnách. O aktuálních bezpečnostních opatřeních se prosím informujte dopředu před vaší návštěvou.  

 

V případě zájmu je možné vozidlo také objednat elektronicky z pohodlí domova. Pro detailní informace o této možnosti se prosím obraťte na vybraného autorizovaného prodejce značky RENAULT, případně navštivte náš Virtuální showroom Renault.

Servis vozidel Renault

Renault servis je plně v provozu. Kromě pravidelné údržby nebo opravy vašeho vozidla můžete využít novou jarní nabídku pro servis vašeho vozu, včetně atraktivní nabídky letních pneumatik. 

 

V provozovně autoservisu má být v souladu s výjimkou vydanou vládou ČR nejvíce 30 osob.

Značkové financování Renault Finance

Značkové financování Renault Finance plně k dispozici. Vyberte si ze široké nabídky zvýhodněných produktů. Spotřebitelům k úvěru nabízíme pojištění schopnosti splácet. Pro konkrétní nabídku se obraťte osobně na autorizovaného prodejce značky Renault, případě nás kontaktujte elektronicky nebo telefonicky.

Další opatření a doporučení

Protože jsme si vědomi důležitosti bezpečného kontaktu s našimi zákazníky, zavádíme nejrůznější preventivní opatření, která mají za cíl zajistit ochranu zdraví jak našich pracovníků, tak i zákazníků. Rádi bychom vás požádali, abyste co nejvíce využívali elektronických způsobů komunikace.  

 

Zároveň Vás prosíme, abyste v provozovně servisu používali roušky, respirátory nebo jiné ochranné pomůcky a chránili tak sebe i pracovníky servisu a své okolí. Děkujeme.  

 

V případě jakýchkoliv dotazů je vám plně k dispozici naše Informační centrum RENAULT.

nebo
Nalezených výsledků: 0
  Filtrovat hledání
  • SubPrefooter Icon

   Získejte rychlou odpověďod našich vyškolených specialistů

  • SubPrefooter Icon

   Vyzkoušejte si modeldle vašeho výběru

  • SubPrefooter Icon

   Jezděte v pohoděse zárukami Renault

  • SubPrefooter Icon

   Usnadněte si živots portálem MY Renault

  Pokračováním v procházení těchto stránek souhlasíte s tím, že společnost Renault a její partneři mohou používat soubory cookie k analýze provozu a účinnosti webu a k zobrazení reklam přizůsobených vašim zájmům a interakcím prostřednictvím sociálních sítí. | Zjistit více o cookies|zjistit více