Koronavirus – jak aktuálně fungujeme?

Naše provozovny jsou vám stále k dispozici.

Fungování prodejní a servisní sítě Renault

V souladu s usnesením Vlády ČR jsme s účinností ode dne 16. března 2020 nuceni přijmout vyplývající opatření ohledně fungování provozoven autorizovaných prodejen a servisů značky RENAULT.

 

Servis vozidel je v souladu s výjimkou vydanou vládou ČR plně v provozu. Níže uvádíme podrobnější informace a doporučení. 

 

Prodejny vozidel jsou po tuto dobu uzavřeny pro veřejnost, naši prodejci Vám ale zůstávají k dispozici telefonicky nebo emailem. Podrobnosti k tomuto opatření uvádíme níže.

Servis vozidel Renault je plně v provozu

Renault servis je i nadále v plně provozu. Kromě pravidelné údržby nebo opravy vašeho vozidla můžete využít novou jarní nabídku pro servis vašeho vozu, včetně atraktivní nabídky letních pneumatik.

 

V provozovně autoservisu má být v souladu s výjimkou vydanou vládou ČR nejvíce 30 osob.

Prodej nových vozidel Renault

Prodej nových vozidel RENAULT není aktuálně možné realizovat prostřednictvím návštěvy v naší prodejní síti. V případě zájmu je možné vozidlo objednat elektronicky. Pro detailní informace o této možnosti se prosím obraťte na vybraného autorizovaného prodejce značky RENAULT. 

 

Až do odvolání není možné provádět testovací jízdy s našimi vozidly a to včetně dlouhodobých testovacích jízd v rámci programu Renault Seznamka. Testovací jízdy i dlouhodobé testovací jízdy v rámci programu Renault Seznamka budou obnoveny po znovuotevření prodejen pro veřejnost. Již domluvené testovací jízdy budou přeplánovány prodejcem, který se s vámi v této záležitosti telefonicky spojí.

 

Nový vůz si můžete zarezervovat prostřednictvím našeho portálu „Renault bez čekání“.

Značkové financování Renault Finance

I v této době je Vám značkové financování Renault Finance plně k dispozici. Vyberte si ze široké nabídky zvýhodněných produktů. Spotřebitelům k úvěru nabízíme pojištění schopnosti splácet. Pro konkrétní nabídku se obraťte elektronicky nebo telefonicky na jakéhokoliv autorizovaného prodejce značky Renault.

Další opatření a doporučení

Protože jsme si vědomi důležitosti bezpečného kontaktu s našimi zákazníky, zavádíme nejrůznější preventivní opatření, která mají za cíl zajistit ochranu zdraví jak našich pracovníků, tak i zákazníků. Rádi bychom vás požádali, abyste co nejvíce využívali elektronických způsobů komunikace.

 

Zároveň Vás prosíme, abyste v provozovně servisu používali roušky, respirátory nebo jiné ochranné pomůcky a chránili tak pracovníky servisu a své okolí. Děkujeme. 

 

V případě jakýchkoliv dotazů je vám plně k dispozici naše Informační centrum RENAULT.

nebo
Nalezených výsledků: 0
  Filtrovat hledání
  • SubPrefooter Icon

   Získejte rychlou odpověďod našich vyškolených specialistů

  • SubPrefooter Icon

   Vyzkoušejte si modeldle vašeho výběru

  • SubPrefooter Icon

   Jezděte v pohoděse zárukami Renault

  • SubPrefooter Icon

   Usnadněte si živots portálem MY Renault