Renault EASY DRIVE

Jezděte s klidem v duši díky našim technologiím asistenčních systémů řidiče a parkovacích asistentů, například EasyPark Assist.

Naše asistenční systémy řidiče

Naše technologie vám usnadní život.

EASY PILOT - Asistent pro jízdu po dálnici a v kolonách

Asistenční systémy řidiče na dálnici

Postavte se hustému provozu v naprostém klidu! Asistenční systémy řidiče vám umožňují regulovat vaši rychlost a udržovat si bezpečnou vzdálenost od vozu jedoucího před vámi a trajektorii vašeho vozu. V dopravních zácpách umí systém vůz zcela zastavit.

Adaptivní tempomat

Adaptivní tempomat

Mějte pod kontrolou vzdálenost od vozu jedoucího před vámi. Systém nastaví minimální vzdálenost, která bude udržována a v případě nedostatečné vzdálenosti použije brzdy a naopak pokud je cesta volná, přidá plyn.

Na silnicích a dálnicích, ve dne i v noci

Zůstaňte ostražití díky našim asistenčním systémům řidiče.

Head-Up displej

Head-Up displej

Můžete snadno sledovat dění před sebou! Rychlost, navigace, asistenční systémy řidiče... Mějte k dispozici všechny informace o jízdě díky zasouvatelnému displeji s vysokým rozlišením zobrazenému nad palubní deskou. 

Tempomat s omezovačem rychlosti

Tempomat s omezovačem rychlosti - Renault EASY DRIVE

Ovládejte snadno rychlost vašeho vozu díky našemu tempomatu a omezovači rychlosti. Použijte ovládací prvky pod volantem pro nastavení maximální rychlosti a vyhněte se porušení dopravních předpisů. 

Automatické přepínání dálkových světel

Automatické přepínání mezi dálkovými a potkávacími světly

Optimalizujte vaše použití dálkových světel podle podmínek na silnici a vyhněte se oslnění ostatních účastníků silničního provozu. Tento systém je vybaven kamerou v horní části čelního skla, analyzuje zdroje světla a automaticky přepíná mezi dálkovými a tlumenými světly podle světelných a dopravních podmínek.

Naše parkovací asistenční systémy

Parkujte snadno díky našim technologiím

Parkovací asistent EasyPark

Parkovací asistent EasyPark - Renault EASYDRIVE

Zamilujete si podélné parkování! Pomocí senzorů vpředu, vzadu i na bočních stranách vašeho vozu tento poloautonomní parkovací asistent změří dostupný prostor a provede parkovací manévr. Stačí jen ovládat plynový pedál, brzdy a řazení. Parkovací asistent EasyPark Assist vám může také pomoci vyjet z parkovacího místa.

Zadní parkovací kamera

Zadní parkovací kamera

Couvejte naprosto bezpečně! Jakmile zahájíte couvání, zadní parkovací kamera jasně zobrazí prostor za vaším vozem na víceúčelové obrazovce a současně vám naváděcí šablona na obrazovce pomůže vyhnout se překážkám a nárazům. 

Kamerový systém 360°

360° kamera - Renault EASYDRIVE

Užijte si 360° rozhled v reálném čase, abyste se snadno vyhnuli překážkám v okolí vozu, dokonce na chodníku, a zaparkujte snadno v těch nejužších místech. 

Přední, zadní a boční parkovací senzory

360° kamera - Renault EASYDRIVE

Aby vám pomohl při parkování, systém varuje řidiče před překážkami v okolí vozu, i když je nevidíte, pomocí zvukových signálů, jejichž intenzita se s blížící se překážkou zvyšuje. 

Potřebujete více informací?

Renault Easy Connect

Zůstaňte ve spojení při vašich cestách

Objevte Renault CONNECT
Bezpečnost od značky Renault

Vaše bezpečnost je naší prioritou

Objevte bezpečnost od značky Renault

Naše webové stránky a naši partneři mohou používat soubory cookies k analýze provozu a výkonnosti webu a k zobrazení personalizované reklamy přizpůsobené vašim zájmům, vaší poloze a umožnit vám interakci s námi prostřednictvím sociálních sítí. Vaše rozhodnutí můžete kdykoliv změnit v "Cookies" sekci našich stránek.

Zjistit více