Renault EASY DRIVE

Jezděte s klidem v duši díky našim technologiím asistenčních systémů řidiče a parkovacích asistentů, například EasyPark Assist.

Naše asistenční systémy řidiče

Naše technologie vám umožní udržet si vhodnou vzdálenost.

EASY PILOT - Asistent pro jízdu po dálnici a v kolonách

Asistenční systémy řidiče na dálnici

Postavte se hustému provozu v naprostém klidu! Asistenční systémy řidiče vám umožňují regulovat vaši rychlost a udržovat si bezpečnou vzdálenost od vozu jedoucího před vámi a trajektorii vašeho vozu. V dopravních zácpách umí systém vůz zcela zastavit.

Adaptivní tempomat

Adaptivní tempomat

Mějte pod kontrolou vzdálenost od vozu jedoucího před vámi. Systém nastaví minimální vzdálenost, která bude udržována a v případě nedostatečné vzdálenosti použije brzdy a naopak pokud je cesta volná, přidá plyn.

Na silnicích a dálnicích, ve dne i v noci

Zůstaňte ostražití díky našim asistenčním systémům řidiče.

Head-Up displej

Head-Up displej

Můžete snadno sledovat dění před sebou! Rychlost, navigace, asistenční systémy řidiče... Mějte k dispozici všechny informace o jízdě díky zasouvatelnému displeji s vysokým rozlišením zobrazenému nad palubní deskou. 

Tempomat s omezovačem rychlosti

Tempomat s omezovačem rychlosti - Renault EASY DRIVE

Ovládejte snadno rychlost vašeho vozu díky našemu tempomatu a omezovači rychlosti. Použijte ovládací prvky pod volantem pro nastavení maximální rychlosti a vyhněte se porušení dopravních předpisů. 

Automatické přepínání dálkových světel

Automatické přepínání mezi dálkovými a potkávacími světly

Optimalizujte vaše použití dálkových světel podle podmínek na silnici a vyhněte se oslnění ostatních účastníků silničního provozu. Tento systém je vybaven kamerou v horní části čelního skla, analyzuje zdroje světla a automaticky přepíná mezi dálkovými a tlumenými světly podle světelných a dopravních podmínek.

Naše parkovací asistenční systémy

Parkujte snadno díky našim technologiím

Parkovací asistent EasyPark

Parkovací asistent EasyPark - Renault EASYDRIVE

Zamilujete si podélné parkování! Pomocí senzorů vpředu, vzadu i na bočních stranách vašeho vozu tento poloautonomní parkovací asistent změří dostupný prostor a provede parkovací manévr. Stačí jen ovládat plynový pedál, brzdy a řazení. Parkovací asistent EasyPark Assist vám může také pomoci vyjet z parkovacího místa.

Zadní parkovací kamera

Zadní parkovací kamera

Couvejte naprosto bezpečně! Jakmile zahájíte couvání, zadní parkovací kamera jasně zobrazí prostor za vaším vozem na víceúčelové obrazovce a současně vám naváděcí šablona na obrazovce pomůže vyhnout se překážkám a nárazům. 

Kamerový systém 360°

360° kamera - Renault EASYDRIVE

Užijte si 360° rozhled v reálném čase, abyste se snadno vyhnuli překážkám v okolí vozu, dokonce na chodníku, a zaparkujte snadno v těch nejužších místech. 

Přední, zadní a boční parkovací senzory

360° kamera - Renault EASYDRIVE

Aby vám pomohl při parkování, systém varuje řidiče před překážkami v okolí vozu, i když je nevidíte, pomocí zvukových signálů, jejichž intenzita se s blížící se překážkou zvyšuje. 

Potřebujete více informací?

Renault Easy Connect

Zůstaňte ve spojení při vašich cestách

Bezpečnost od značky Renault

Vaše bezpečnost je naší prioritou

 • SubPrefooter Icon

  Získejte rychlou odpověďod našich vyškolených specialistů

 • SubPrefooter Icon

  Vyzkoušejte si modeldle vašeho výběru

 • SubPrefooter Icon

  Jezděte v pohoděse zárukami Renault

 • SubPrefooter Icon

  Usnadněte si živots portálem MY Renault