Bezpečnost od značky Renault

Vaše bezpečnost je naší prioritou. Proto vám nabízíme to nejlepší z bezpečnostního vybavení, které má Renault k dispozici, abychom zajistili vaši ochranu.

V případě nouzového brzdění

Renault - Aktivní systém nouzového brzdění

Aktivní systém nouzového brzdění

Ve městě nebo na dálnici, vyhněte se srážce s jiným vozem nebo zmírněte její následky. 

Tento systém je při nízkých rychlostech také schopen detekovat přítomnost chodců a cyklistů. Pokud nezareagujete, když kamera detekuje riziko srážky, asistent zasáhne a bude vás varovat a převezme kontrolu nad brzdami. 

Naše systémy varování

Budou vás doprovázet na vašich cestách.

Varování před vozidlem v mrtvém úhlu

Varování před vozidlem v mrtvém úhlu

Vyhněte se srážce díky varování před vozidlem v mrtvém úhlu. Tento systém je aktivní při rychlosti od 10 km/h a pomocí výstražných kontrolek vás automaticky varuje o přítomnosti jakéhokoli vozu v oblasti mrtvého úhlu vašeho zpětného zrcátka. 

Varování na bezpečnou vzdálenost

Varování na bezpečnou vzdálenost

Pro vaši bezpečnost senzor v přední části vozu kontroluje vzdálenost a spustí zvukový a vizuální varování, pokud existuje riziko srážky s vozem před vámi. 

Systém varování při překročení povolené rychlosti s rozpoznáváním dopravního značení

Varování při překročení povolené rychlosti

Mějte neustále informace o omezeních rychlosti na vaší trase a nechte se varovat, pokud rychlost překročíte. Systém je vybaven kamerou a shromažďuje, analyzuje a porovnává údaje z dopravních značek s informacemi z mapy, aby vás informoval na palubní desce a head-up displeji (v závislosti na voze a verzi). Pro ještě vyšší účinnost upraví omezovač rychlosti dle maximální zjištěné hodnoty.

Varování při detekci únavy řidiče

Varování při detekci únavy řidiče

Tento systém pro zvýšení vaší bezpečnosti a zabránění riziku mikrospánku analyzuje vaše chování prostřednictvím pohybů volantu a v případě potřeby vám zobrazením hlášení na palubní desce a zvukovým varováním doporučí přestávku. 

Systém varování před opuštěním jízdního pruhu

Systém varování před opuštěním jízdního pruhu

Chvilková nepozornost? Vizuální signál a vibrace volantu vás varují v případě nechtěného vyjetí z jízdního pruhu. Tato funkce vás bude varovat pokud při rychlostech nad 70 km/h přejedete nepřerušovanou či přerušovanou čáru bez použití ukazatelů směru.

Systém udržování v jízdním pruhu

Systém udržování v jízdním pruhu

Vyjeli jste nechtěně z jízdního pruhu? Systém udržování v jízdním pruhu automaticky opraví směr jízdy vašeho vozu. Tato funkce je aktivní při rychlostech 70 až 160 km/h. Pokud přejedete nepřerušovanou či přerušovanou čáru bez použití ukazatelů směru, pohne volantem, aby vrátila váš vůz zpět do jízdního pruhu.

Objevte i další technologie Renault

Renault EASY CONNECT

Pro vaše pohodlí na palubě vozu

Objevte Renault EASY CONNECT
Renault EASY DRIVE

Pro cestování v naprostém klidu

Objevte Renault EASY DRIVE
 • SubPrefooter Icon

  Získejte rychlou odpověďod našich vyškolených specialistů

 • SubPrefooter Icon

  Vyzkoušejte si modeldle vašeho výběru

 • SubPrefooter Icon

  Jezděte v pohoděse zárukami Renault

 • SubPrefooter Icon

  Usnadněte si živots portálem MY Renault

Pokračováním v procházení těchto stránek souhlasíte s tím, že společnost Renault a její partneři mohou používat soubory cookie k analýze provozu a účinnosti webu a k zobrazení reklam přizůsobených vašim zájmům a interakcím prostřednictvím sociálních sítí. | Zjistit více o cookies|zjistit více