služby a financováníNAŠE PŘIZPŮSOBENÁ ŘEŠENÍ PRO VŠE, CO POTŘEBUJETE PRO VÁŠ 100% ELEKTRICKÝ MEGANE E-TECH

financujte váš 100% elektrický Megane E-Tech

férové financování

Financujte férově váš 100% elektrický vůz s Renault Financial Services. Díky financování Fair Credit s nízkým úrokem a nulovým poplatkem můžete myslet i na další vybavení a příslušenství. Ideální podmínky financování s vámi probere váš prodejce Renault.

zjednodušte si svou každodenní jízdu

Renault Megane E-Tech 100% electric – Mobilize power solutions

energokarta axigon

Při koupi 100% elektrického vozu Megane E-Tech vám zdarma nabídneme Energokartu naší partnerské společnosti Axigon. Díky ní můžete své nové vozidlo snadno nabíjet na většině veřejných nabíjecích stanic v České republice. Energokarta je v České republice akceptována u nabíjecích stanic PRE, ČEZ a E.ON a, dále v síti Ionity v Evropě,  SMATRICS v Rakousku, EnBW v Německu ZSE na Slovensku, Greenway na Slovensku a v Polsku, Petrol ve Slovinsku a v Chorvatsku, Enel X Way v Itálii a HEP – Opskrba v Chorvatsku. Celkem se jedná o více než 11 500 dobíjecích bodů. Navíc budete nabíjet za výhodné ceny.  

100% elektrický Renault Megane E-Tech – Mobilize smart charge

My Renault

Nabíjejte v tu nejlepší dobu díky aplikaci My Renault. Váš 100% elektrický Megane E-Tech můžete naprogramovat tak, abyste nabíjeli, když je poptávka po elektřině nejnižší, abyste snížili svou stopu CO2 pomocí nejlevnější a nejekologičtější energie. Pokud si naplánujete nabíjení v době mimo špičku u svého dodavatele energie, získáte atraktivní ceny a přispějete k rovnováze v energetické síti.  

naše řešení na dlouhé cesty

100% elektrický Renault Megane E-Tech – Switch Car

zůstaňte ve spojení s vaším vozem

S dojezdem 450 km vás Megane E-Tech 100% elektrický zaveze všude, kam potřebujete. Plánovač tras pro elektromobily mapuje dostupné silnice a umožňuje upravit a vypočítat trasy na základě spotřeby energie, přičemž bere v úvahu faktory, které mohou ovlivnit úroveň nabití (zatížení vozidla, počet cestujících, náklad atd.)