vaše řešení pro nabíjeníRenault Megane E-Tech 100% elektrický

Nabíjejte Renault Megane E-Tech 100% elektrický snadno doma pomocí nabíjecí stanice, zesílené zásuvky nebo standardní zásuvky.
Za pouhých 30 minut dobíjení na DC rychlonabíječce (minimálně 130 kW) získáte během své cesty 1,5 hodiny jízdy na dálnici navíc.
Téměř 90 % evropských nabíječek nabízí výkon 22 kW nebo nižší, takže váš vůz vždy najde v blízkosti nabíječku. S nabíječkou o výkonu 22 kW rychle nabijete na 50 % dojezd.

DOMÁCÍ NABÍJENÍ

 Renault Megane E-Tech 100% electric – Mobilize power solutions

nainstalujte si domácí nabíjecí stanici

S Mobilize Power Solutions prostřednictvím Com Electric je instalace domácí nabíjecí stanice rychlá, jednoduchá a s kompletním servisem:

  • váš prodejce vám pomůže s nabídkou řešení pro nabíjení u vás doma. Získáte tak nabídku na míru přizpůsobenou vašim potřebám
  • elektrikář s certifikací ZE Ready provede elektrický audit u vás doma, nabídne a nainstaluje vám optimální certifikovanou nabíjecí stanici, u které si můžete být jisti, že bude správně fungovat s vašim novým vozem.
 Renault Megane E-Tech 100% electric – Mobilize smart charge

ušetřete peníze za domácí nabíjení

Nabíjejte doma a ušetřete. Domácí nabíjení je nejlevnější typ nabíjení. Navíc si můžete pořídit výhodný elektrický tarif pro nabíjení elektromobilu (D27d). Ve vozidle nebo v aplikaci My Renault si poté můžete nastavit, aby se nabíjení spustilo v hodinách nízkého tarifu.

NABÍJENÍ NA CESTÁCH

 Renault Megane E-Tech 100% electric – Mobilize charge pass

nabíjení na cestách

Bez ohledu kam jedete, je váš elektromobil kompatibilní s většinou veřejných nabíjecích stanic. S kartou Mobilize Charge Pass by Axigon, kterou dostanete při koupi Megane E-Tech 100% elektrický, můžete v České republice nabíjet v síti všech tří největších provozovatelů veřejných nabíjecích stanic. Dále je možno nabíjet i u partnerských stanic v celé Evropě. Celkem se jedná o více než 11 500 dobíjecích bodů.

vypočítejte dojezdy a doby nabíjení pro Megane E-Tech 100% elektrický

KABELY A VÝBAVA

DOBA NABÍJENÍ

typ instalace výkon na nabíjecí stanici výkon nabíječky vozu požadovaný kabel nabití baterie (doporučené) doba nabíjení
verze comfort range (60 kWh)
veřejná rychlonabíjecí stanice (DC) min. 130 kW 130 kW DC kabel připojený k nabíjecímu bodu 15–80 % 36 min
veřejná nabíjecí stanice 22 kW 22 kW AC Nabíjecí kabel typu 2 je součástí balení (třífázový) 15–80 % 1 h 50 min
domácí nabíjecí stanice 11 kW 15–80 % 4 h 10 min

VAŠE DOTAZY OHLEDNĚ NABÍJENÍ

NABÍJENÍ A NABÍJECÍ MÍSTA