možnosti financování a služby

možnosti financování a službyRenault Clio

financujte svůj Renault Clio

Úvěr, leasing nebo dlouhodobý pronájem: najděte řešení, které vám umožní realizovat koupi vozu. Všechny naše nabídky jsou k dispozici s akontací i bez akontace a bez administrativních poplatků.

objevte také

    

prodloužené záruky – možnosti financování a služby – Renault Clio E-Tech full hybrid

prodloužené záruky

Smlouvy o prodloužení záruky Renault jsou koncipovány tak, aby počítaly s neočekávanými situacemi, jako je výměna nebo oprava mechanických, elektronických nebo elektrických dílů. Zahrnují také evropskou asistenci dostupnou nonstop. Máte klid až na 5 let nebo 150 000 km.

servisní smlouvy – možnosti financování a služby – Renault Clio E-Tech full hybrid

servisní smlouvy

Správná údržba vašeho vozu Renault Clio prodlužuje jeho výkon a životnost.

 

Seznamte se s našimi balíčky a servisními smlouvami, které vám poskytnou podporu po celou dobu životnosti vašeho vozu díky řešením na klíč.

vaše služby Renault

síť a údržba

Objevte naše servisní smlouvy, vyberte si měsíční plán, který vám vyhovuje nejlépe, a využijte celou škálu odborných znalostí sítě Renault za nejlepší ceny.

my renault

my Renault – možnosti financování a služby – Renault ClioE-Tech full hybrid

váš každodenní partner

Celý život svého vozu máte díky aplikaci My Renault ve svém smartphonu na dosah ruky. Následná údržba, odborné poradenství na míru a online služby pro lepší zkušenost.

objevte My Renault

Reprezentativní příklad nabídky financování Credit Clio 0% pro model Renault Clio Evolution Tce 90: Pořizovací cena 383 000 Kč vč. DPH, výše úvěru: 172 350 Kč, jednorázová splátka hrazená klientem: 210 650 Kč (55 % pořizovací ceny); výpůjční pevná úroková sazba: 0 %, RPSN: 5,6 %, Délka úvěru 36 měsíců, měsíční splátka úvěru: 4 788 Kč, celková měsíční splátka úvěru včetně havarijního pojištění a povinného ručení: 5 430 Kč, poplatek za poskytnutí úvěru: 0 Kč, celková částka k uhrazení: 195 480 Kč. Sazby pojištění jsou kalkulované jako průměrné sazby, které se mohou lišit dle jednotlivého zákazníka. Renault Financial Services znamená financování poskytované společností RCI Financial Services, s.r.o.​ ​Tato nabídka je pouze indikativní, není návrhem na uzavření smlouvy a nelze z ní proto dovozovat povinnost společnosti uskutečnit jakékoli transakce.