Megane

Renault MEGANE

technologií k úspěchu

vzhled Kompaktní hatchback

Harmonické linie, propracované prvky a vytříbené provedení... Atraktivní a dynamický Megane vyjadřuje odvážný postoj, a odhaluje ještě propracovanější siluetu a špičkový interiér. Jste připraveni být středem pozornosti?

zážitek na palubě vozu

Inovace, které zlepšují vaši celkovou pohodu

Optimalizujte své každodenní zážitky z jízdy díky naší technologii: asistenční systémy řidiče Renault Easy Drive, palubní multimediální systém Easy Link, nastavení systému Mulit-sense a další.

EASY LINK - systém Megane

dodejte svému cestování více zážitků díky Easy Link

Jste připraveni na online zkušenosti, jaké jste ještě nezažili? S vaším multimediálním systémem Easy Link, kompatibilním s Android Auto™ a Apple CarPlay™, máte snadný přístup ke všem vašim aplikacím a online službám na 9,3” centrální obrazovce ve vašem voze Megane.

Multi-sense - Megane

přizpůsobené zážitky z jízdy s Multi-sense

Zvuk a odezva motoru, řízení, nastavení osvětlení interiéru a konfigurovatelný displej řidiče... S Multi-sense si můžete vybrat ze 4 různých režimů (MySense, Eco, Comfort a Sport) a přizpůsobit si svou jízdu podle své nálady a potřeb.

Boční vnější profil sedanu Megane

užijte si asistenční systémy řidiče Renault Easy Drive

Cestujte s klidnou myslí! Asistent pro jízdu po dálnici a v kolonách, adaptivní tempomat Stop & Go, aktivní systém nouzového brzdění s detekcí cyklistů a chodců... Naše asistenční systémy řidiče představují špičkové inovace a zlepšují vaši bezpečnost a usnadňují řízení.

hybrid

E-Tech plug-in hybrid

Užijte si nepřekonatelné potěšení z jízdy se všemi výhodami elektromobilu v kombinaci s univerzálností hybridu, které vám zajistí plug-in hybridní pohonná jednotka E-Tech.

Megane E-Tech - plug-in hybridní hatchback

Megane je ztělesněním univerzálnosti zajištěné technologií dobíjecího hybridního pohonu kombinující benzinový motor 1,6 l a 2 elektromotory. Pro každodenní jízdu můžete naplno využít elektrický režim při rozjezdu a užít si tichou a pohodlnou jízdu s nesrovnatelnou odezvou motoru (až 50 km (1)v režimu jízdy na čistě elektrický pohon). Plánujete vyrazit na dovolenou? Cestujte s klidnou myslí a nemějte obavy ohledně dojezdu při delších trasách.

více informací

WLTP (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedures): Tento nový protokol zajišťuje výsledky, které přesněji odráží skutečné každodenní použití vozu, než jak tomu bylo u protokolu NEDC.

(1) V kombinovaném cyklu WLTP.

verze

Vyberte si verzi vozu Megane, která vám bude nejlépe vyhovovat

Zen

Zen

již od 505 000 Kč

Hlavní vybavení

  • ocelové disky kol 16"
  • volant potažený kůží
  • vysoká středová konzole mezi předními sedadly s integrovanou loketní opěrkou
  • přední mlhové světlomety
Intens

Intens

již od 550 000 Kč

Hlavní vybavení předchozí verze +

  • systém Multi-sense
  • vnější zpětná zrcátka elektricky nastavitelná, vyhřívaná a sklopná, s osvětlením nástupního prostoru
R.S. Line

R.S. Line

již od 585 000 Kč

Hlavní vybavení předchozí verze +

  • dvouzónová automatická klimatizace
  • zadní parkovací senzory
  • disky kol z lehké slitiny 16"
  • LED denní svícení

verze

Megane R.S. Line

Megane R.S. Line je vybaven sportovními prvky a vyjadřuje svůj jedinečný styl.

Exteriér vozu MEGANE sedan

inspirován sportem

Vnější vzhled vozu Megane R.S. Line upoutá pozornost svými smyslnými liniemi, spoilerem ve stylu F1, který je symbolem řady R.S., zadním nárazníkem zvýrazněným dvojitými koncovkami výfuku a 17” a 18” disky kol. Uvnitř vozu se zamilujete do jeho vzhledu díky prvkům s karbonovým vzhledem a výrazným ozdobným prošitím, volantem potaženým kůží s vyraženým symbolem R.S. dvojitého diamantu Renault Sport, hliníkovými sportovními pedály a sedadly Alcantara® s integrovnými opěrkami hlavy.

objevte více

MEGANE Grandtour

Vzhled, vybavení, technologie, pohonné jednotky... Mégane Grandtour vám poskytne nový přístup díky praktické variantě kombi a dodá nový rozměr vašemu cestování.

Vnější vzhled vozu Megane Grandtour

elegantní a modulární kombi

S plynulými liniemi, rekordní délkou pro náklad, štědrým a modulárním zavazadlovým prostorem a mnoha úložnými prostory - Mégane Grandtour je nepřehlédnutelné kombi, v němž se snoubí elegance a univerzálnost.

 

Plánujete krátký výlet ve městě nebo dlouhou cestu na dovolenou? Mégane Grandtour s pohonnou jednotkou E-Tech Plug-in hybrid, vám nabízí odezvu a pohodlí jízdy na čistě elektrický pohon (dojezd až 50 km* v plně elektrickém režimu) a univerzálnost hybridu, aniž by byl dotčen dojezd vašeho vozu. Pohodlně se usaďte a užijte si jízdu!

 

* V kombinovaném cyklu WLTP.

objevte více

Renault Megane podrobně

Chcete si vůz prohlédnout osobně?

Najít nejbližšího prodejce

nebo
miniDealocMap

Objevte podobné modely

MEGANE GRANDTOUR
MEGANE GRANDTOUR
již od 535 000 Kč
MEGANE GRANDTOUR E-TECH
MEGANE GRANDTOUR E-TECH
již od 795 000 Kč

Naše webové stránky a naši partneři mohou používat soubory cookies k analýze provozu a výkonnosti webu a k zobrazení personalizované reklamy přizpůsobené vašim zájmům, vaší poloze a umožnit vám interakci s námi prostřednictvím sociálních sítí. Vaše rozhodnutí můžete kdykoliv změnit v "Cookies" sekci našich stránek.

zjistit více