Online služby pro profesionály

Zjednodušte si své podnikání nebo správu vozového parku díky naší nabídce online služeb.

 

Optimalizujte správu svého vozového parku

Renault CONNECT pro vozový park

  • Renault EASY CONNECT Vozový park

S Renault CONNECT pro vozový park, online službám určeným pro fleetové zákazníky, vás Renault podporuje při optimalizaci vašeho vozového parku.


Použijte telematiku nabízenou společností Renault k připojení svého vozového parku a k získávání údajů, jako jsou počty najetých kilometrů, mechanické výstrahy, chování při řízení, sledování spotřeby a poloha GPS vašich vozidel.

 

Přijměte opatření ke snížení nákladů a administrativní zátěže, k ochraně svých řidičů a ke snížení emisí znečišťujících látek optimalizací spotřeby paliva, počtu ujetých kilometrů a počtu aktivních vozidel.

Usnadnění správy vašeho vozového parku

Správa vozového parku Renault

Snižte své administrativní náklady

Renault EASY CONNECT Vozový park

Optimalizujte náklady využívání svého vozového parku

Renault EASY CONNECT Vozový park

Zlepšete bezpečnost vašich řidičů a jejich údajů

Renault EASY CONNECT Vozový park

Přispějte k ochraně životního prostředí

Máte zájem?

Seznamte se s našimi partnery

  • EASY CONNECT Vozový park

  • RCI Bank and Services myndfleet řešení na míru;
  • Kuantic ;
  • Mastenaut ;
  • Optimum Automotive ;
  • TomTom Telematics. 

 

Chcete-li mít celkový přehled o aktivitách vašeho vozového parku, musí být vozidla vybavena telematickými jednotkami. Renault CONNECT pro vozový park zajišťuje bezpečnou a dostupnou konektivitu. 

R.ACCESS

Nová generace webových služeb R.ACCESS umožňuje dálkové ovládání vozidla. Pomocí svého chytrého telefonu můžete dokonce svůj vůz odemknout! Objevte kompletní nabídku možností a výhod naší služby R.ACCESS.

  • Renault EASY CONNECT Vozový park pro firmy

Již znáte výhody online připojeného vozu?

R.Access je technická služba zaměřená na půjčovny automobilů (krátkodobé i dlouhodobé) a na služby sdílení vozidel. Jde o webovou službu, která vám umožňuje dálkové ovládání dveří a imobilizérů připojených vozidel Renault. Ideální pro nabízení nepřetržitého přístupu k vašim vozidlům

 

Jednoduše integrujte R.ACCESS do svého nástroje pro správu vozidel a vytvořte si uživatelské rozhraní (web, chytrý telefon, aplikace), abyste získali přístup ke svým vozům.

 

Aby se váš vozový park mohl připojit, musíte při objednávce vozidla specifikovat požadavek přípravy připojených služeb, nebo budete potřebovat multimediální tablet R-LINK a hands-free kartu.

Máte zájem?

Objevte také...

Renault EASY CONNECT

Renault CONNECT

Zůstaňte snadno ve spojení na vašich cestách

Objevte
multimediální služby

Multimediální služby

Vstupte do světa služeb

Objevte

Naše webové stránky a naši partneři mohou používat soubory cookies k analýze provozu a výkonnosti webu a k zobrazení personalizované reklamy přizpůsobené vašim zájmům, vaší poloze a umožnit vám interakci s námi prostřednictvím sociálních sítí. Vaše rozhodnutí můžete kdykoliv změnit v "Cookies" sekci našich stránek.

Zjistit více