Systém R-Link 2

Zjednoduší cestování! 

 

Vybavení, funkce, služby, aktualizace, kompatibilita… Zjistěte veškeré informace týkající se vašeho multimediálního systému R-Link 2. 

7" nebo 8,7" dotyková obrazovka

7“ nebo 8,7“ kapacitní dotyková obrazovka

Multimediální systém R-Link 2 je vybaven velkou 7" nebo 8,7" svislou dotykovou obrazovkou s grafickým rozhraním podobným jako u tabletů a s prověřenou odolností. 


Jednoduché ovládání a dokonalá integrace do palubní desky zajišťuje optimální bezpečnost při jízdě. 

EKO jízda

EKO jízda - R-LINK 2

Prohlédněte si zprávu o vašich jízdách a doporučení k jízdě, abyste optimalizovali svou spotřebu paliva.

hlasové ovládání R-Link 2

Hlasové ovládání R-Link 2

Pomocí Via ovládacích prvků na volantu můžete použít systém hlasového ovládání ke spuštění navigace trasy do některého z vašich oblíbených cílových míst, zatelefonovat na kontakt z telefonního seznamu vašeho telefonu připojeného pomocí Bluetooth nebo přepnout rozhlasovou stanici. Nechte se vést hlasem systému!

Multimediální systém R-LINK 2 - Renault Easy Connect

přizpůsobení systému

Vyberte si plně přizpůsobitelnou domovskou stránku vašeho systému. Spravujte svůj profil, abyste si uložili všechny své předvolby: úrovně hlasitosti, nastavení zpětného zrcátka, nastavení sedadla, oblíbené rozhlasové stanice, spárované telefony.

Apple CarPlay™ pro R-Link 2*

Apple CarPlay™ pro R-Link 2

Najděte ty nejlepší dostupné aplikace nainstalované na vašem iPhonu (iPhone 5 a iOS7 a vyšší) a schválené pro jízdní režim společností Apple, na velké obrazovce systému R-Link 2. Pomocí schváleného kabelu připojte váš iPhone k přední přípojce USB a užijte si svou hudbu. Můžete snadno číst a diktovat zprávy, vyřizovat hovory nebo spustit itinerář.


Nezapomeňte povolit mobilní data, abyste plně využili výhod Apple CarPlay ™
na palubě.


* K dispozici v závislosti na modelu a datu výroby.

Android Auto™ pro R-Link 2*

Android Auto™ pro R-Link 2

Najděte ty nejlepší aplikace speciálně navržené k použití při jízdě na vašem chytrém telefonu se systémem Android 5 či vyšším. Mapy Google vás povedou na velké obrazovce systému R-Link 2. Můžete také diktovat zprávy a získat rychlý přístup ke své oblíbené hudbě.


Nezapomeňte si aktivovat mobilní data na vašem telefonu a připojit vysoce kvalitní USB kabel v přední části.


* K dispozici v závislosti na modelu a datu výroby.

Obrazovka Renault R-LINK 2

ovládací panel pro klimatizaci, asistenční systémy řidiče a další

Na vaší dotykové obrazovce můžete ovládat teplotu, bez problémů zvládnout couvání při parkování pomocí Park Assist® a snadno získat přístup ke svým audio a video zdrojům díky 2 dostupným USB přípojkám a Bluetooth na palubě vozu.

 

V závislosti na modelu nebo úrovni vybavení vašeho vozu Renault si vyberte osvětlení interiéru a režim jízdy ze 4 předem naprogramovaných režimů Multi Experience: neutrální, eko, komfort nebo sport.

3D mapy - Renault Easy Connect

3D mapy

Užijte si nesrovnatelné pohodlí na vašich cestách s realistickými 3D mapami na vaší 8,7" obrazovkou na snímcích s vysokým rozlišením, kde naleznete zobrazené budovy a body zájmu. 

Multimediální systém - Renault Easy Connect

online palubní služby

Užijte si bezpečně hlasité čtení e-mailů s aplikací Email.

 

Pomocí aplikace Coyote Series také můžete přijímat oznámení v reálném čase, přímo na vaší obrazovce prohlížeče, o dopravních událostech hlášených komunitou Coyote. 

Youtube je deaktivován. Povolit uložení sociálních souborů cookie pro přístup k obsahu videa.

dopravní informace TomTom v reálném čase

S více než 350 miliony dopravními událostmi nahranými každý rok a spolehlivostí až na 100 m, dopravní informace TomTom aktualizované každé 2 minuty, pokrývají 99 % silniční sítě.  

 

Čekáte na dodání vašeho nového vozu Renault vybaveného systémem R-LINK 2? Užijte si zdarma službu TomTom Traffic po dobu 36 měsíců.

Multimediální systém - Renault Easy Connect

Highway Services - Využijte chytřeji své jízdy po dálnici

Highway Services (Dálniční služby) jsou vaším ideálním společníkem pro jízdu na dálnicích. V kombinaci s palubní navigací vašeho vozu vám umožňuje chytřeji využít své jízdy na dálnici. Díky nim můžete dosáhnout lepší spotřeby paliva a úspory času a peněz.

 

Aplikace Highway Services zajišťuje, že budete ve správném pruhu při placení mýta dle vaší platební metody a budete předem vědět o službách na dálnicích (výrobky a služby), abyste mohli naplánovat zastávku.

 

Aplikace vám také umožňuje získat přímá upozornění o událostech na dálnici po které jedete: hustá doprava, nehody atd.

 

 

Aplikace Highway Services vám také umožňuje hodnotit služby na dálnici (objekt a služby) a zobrazovat skóre, abyste si mohli vybrat ta nejlepší místa k návštěvě.

 

Vaše osobní údaje v aplikaci Highway Services

 

Highway Services vyžaduje digitální připojení zajišťované balíčkem TomTom TRAFFIC a Připojení.

Odpovědi na všechny vaše otázky o systému R-Link 2

E-shop

Rozšiřte svou řadu online služeb z našeho online obchodu.