Systém R-LINK Evolution

Odpočívejte při jízdě!

 

Vybavení, funkce, služby, aktualizace, kompatibilita… Zjistěte veškeré informace týkající se vašeho multimediálního systému R-LINK Evolution. 

7" dotyková obrazovka

7" dotyková obrazovka

R-LINK Evolution harmonicky integrovaný do palubní desky je vybaven 7" dotykovou obrazovkou jako u tabletů, pouze s vyšší odolností pro použití v automobilech. 

Hlasové ovládání R-LINK

Hlasové ovládání R-LINK

Pomocí ovládacích prvků na volantu můžete jediným dotykem a po zvukovém signálu používat hlasové ovládání ke spuštění navigace do některého z vašich oblíbených cílových míst. Nemusíte čekat, než vám systém položí otázku!

Renault driving ECO2

Renault driving ECO2

Prohlédněte si zprávu o vašich jízdách a doporučení k jízdě, abyste optimalizovali svou spotřebu paliva.

Mapy TomTom - Renault Easy Connect

Mapy Evropy TomTom

Mapy Evropy TomTom pokrývají 45 zemí na snímcích s vysokým rozlišením pro realistické pokyny během vaší jízdy, včetně jízdy v tunelech. 

 

Získejte aktualizaci z obchodu R-LINK pomocí aplikace MY Renault až 4krát ročně.

 

Máte ve vašem novém voze Renault vybaveném systémem R-LINK Evolution mapy Evropy? Užijte si 3 roky aktualizací map zdarma*.


* Platí pouze pro vozy dodané po datu 01/01/2017 a originálně vybavené mapami Evropy.

Android Auto™ - Renault Easy Connect

Android Auto™ pro R-LINK Evolution*

Na vaší obrazovce R-LINK Evolution najděte aplikace nainstalované na vašem telefonu vybaveném systémem Android 5 schváleném pro jízdní režim společností Google.

 

Využijte naplno výhod navigace, diktování zpráv a přístupu k vašim oblíbeným skladbám.

 

Na vašich cestách budete mít k dispozici vysoce kvalitní kabel, aby se váš chytrý telefon mohl stát ústředním bodem vašich zážitků.

 

Aktivujte mobilní data, abyste plně využili službu Android Auto™.

 

* K dispozici v závislosti na modelu a datu výroby.

R-LINK - Renault Easy Connect

Online palubní služby

Využijte aplikací pro bezpečnou jízdu, např. aplikaci e-mail (se čtením e-mailů systémem) nebo aplikaci Coyote Series®, která vás bude v reálném čase varovat před všemi událostmi na silnici hlášenými komunitou Coyote.

 

Navštivte e-shop R-LINK pomocí MY Renault!

Služby TomTom LIVE RLINK Evolution

Služby TomTom LIVE

Užijte si komplexní balíček zdarma po dobu 3 let.

 

TomTom Traffic pokrývá 99 % silniční sítě v reálném čase, každý rok nahrává více než 350 milionů dopravních událostí se spolehlivostí až 100 metrů a aktualizovaných každé dvě minuty.

 

Se službami LIVE také zjistíte předpověď počasí pro vaší trasu nebo cílové místo, aniž byste spustili oči z vozovky a můžete vyhledat body zájmu v databázi dostupné v reálném čase.

 

Čekáte na dodání vašeho nového vozu Renault vybaveného systémem R-LINK Evolution? Užijte si služby LIVE zdarma po dobu 36 měsíců.

Online služby Z.E.

Online služby Z.E.

Najděte všechny služby pro váš elektromobil! 

Objevte naše služby

Odpovědi na všechny vaše otázky o systému R-LINK Evolution

E-shop

Rozšiřte svou řadu online služeb z našeho online obchodu.

Pokračováním v procházení těchto stránek souhlasíte s tím, že společnost Renault a její partneři mohou používat soubory cookie k analýze provozu a účinnosti webu a k zobrazení reklam přizůsobených vašim zájmům a interakcím prostřednictvím sociálních sítí.
zjistit více