Motory Zbrusu nový Renault TRAFIC

Zbrusu nový TRAFIC - Motory

Nový motor a nová převodovka

Více výkonu, nižší spotřeba!

Zbrusu nový TRAFIC - Nový naftový motor

Nový naftový motor

Naftový motor o objemu 2,0 l 5. generace je vybaven nejnovější technologií k zajištění vyššího výkonu (+25 k) a lepší trakce (+40 Nm), která je k dispozici delší dobu, a to vše s nižší spotřebou paliva a emisemi CO2. 

 

Užijte si drasticky zlepšené potěšení z jízdy a mějte pod kontrolou skutečnou spotřebu.

Zbrusu nový TRAFIC - Extended Grip

Standardní

Extended Grip

Jezdíte po problematických vozovkách? Inovativní technologie Extended Grip je standardní součástí všech nových vozů modelu TRAFIC. Tento protiprokluzový systém zajišťuje optimální záběr vozu.

 

Jak to funguje? Když poháněná kola začnou prokluzovat, systém okamžitě rozpozná, že je záběr velmi nízký. Na rozdíl od vašeho konvenčního protiprokluzového systému nesníží výkon motoru. Místo toho umožní kolům, aby proklouzly, aby se odstranil sníh, bláto nebo písek, poté znovu získají záběr a pomalu naberou rychlost.

 

Pokud jde o vás, stále kontrolujete výkon motoru sešlápnutím
plynového pedálu.

Zbrusu nový TRAFIC – Asistent rozjezdu do kopce

Standardní

Asistent rozjezdu do kopce

Rozjíždějte se snadno v kopcích se sklonem vyšším než 10 % díky asistentu rozjezdu do kopce.

 

Jak to funguje? Váš vůz Zbrusu nový TRAFIC je automaticky podržen na místě po dobu 2 vteřin, což vám dává dost času na bezpečný rozjezd. 

AdBlue®

AdBlue®

AdBlue® vám umožňuje dramaticky snížit emise látek znečišťujících ovzduší bez obětování výkonu motoru. Nádrž na toto aditivum o objemu 20 l se snadno plní díky rychlému přístupu k víčku v prostoru pro plnění paliva vpravo od dveří řidiče. Je to jednoduché a úsporné. Můžete jej také doplnit na vaší čerpací stanici.

Stop & Start

Stop & Start

Tento systém vám umožňuje snížit spotřebu paliva a emise skleníkových plynů. Technologie Stop & Start vypne motor vašeho vozu když zastaví (dopravní zácpa, červená na semaforu atd.) a opět jej automaticky nastartuje, když zařadíte rychlost a budete se chtít rozjet.

Režim ECO + DRIVING ECO2

Režim ECO + DRIVING ECO2

Režim ECO lze snadno aktivovat na palubní desce. Umožňuje vám optimalizovat vaši spotřebu paliva. Užitečný a zábavný systém DRIVING ECO2* , integrovaný do R- LINK Evolution , analyzuje váš styl jízdy a poradí vám, jak dosáhnout ještě vyšších úspor paliva. Ukazatel stylu jízdy v reálném čase vám umožní dosáhnout vašich cílů v ekologické jízdě.

Spotřeba paliva je měřena v souladu s platnými právními předpisy, které jsou stejné pro všechny výrobce vozidel. Lze ji využít k porovnávání vozidel. Skutečná spotřeba paliva a AdBlue® závisí na podmínkách používání vozidla, jeho výbavě, zatížení a stylu řízení. 


* V závislosti na verzi.

 

Nový Renault TRAFIC podrobně

 • SubPrefooter Icon

  Získejte rychlou odpověďod našich vyškolených specialistů

 • SubPrefooter Icon

  Vyzkoušejte si modeldle vašeho výběru

 • SubPrefooter Icon

  Jezděte v pohoděse zárukami Renault

 • SubPrefooter Icon

  Usnadněte si živots portálem MY Renault

Pokračováním v procházení těchto stránek souhlasíte s tím, že společnost Renault a její partneři mohou používat soubory cookie k analýze provozu a účinnosti webu a k zobrazení reklam přizůsobených vašim zájmům a interakcím prostřednictvím sociálních sítí. | Zjistit více o cookies|zjistit více