Grand SCÉNIC

Všestranně rodinný


Nechte se vtáhnout jeho přitažlivým stylem

Nemůžete než podlehnout kouzlu Renault Grand SCÉNIC Limited. 16" disky kol z lehké slitiny, LED denní svícení, zatmavená zadní okna, kryty vnějších zpětných zrcátek v lesklé černé barvě zvýrazňují barvu karoserie. Nechte zazářit svůj styl!

Vyberte si extrémní pohodlí...

Nedělejte kompromisy. Kůží potažený volant ve standardní výbavě, douzonová automatická klimatiazce, poloautomatická parkovací brzda, zadní parkovací senzory… Při jízdě s vozem Renault Grand SCÉNIC Limited je každá Vaše cesta luxusním zážitkem.

...a zažijte účinnost

Renault Grand SCÉNIC Limited se dodává s různými úspornými a vysoce výkonnými benzinovými a naftovými motory. 


Vystupte z davu!

Nechte se strhnout stylingem Renault Grand SCÉNIC Bose® se 17" disky kol z lehké slitiny, kryty vnějších zpětných zrcátek v černé lesklé barvě a znakem Bose® v přední části karoserie. To jsou znaky sportovní elegance

Pro váš požitek při poslechu

Audiosystém  Bose® vás přenese do úžasného světa hudby. S 9 reproduktory, vestavěným subwooferem a digitálním zesilovačem se připravte na jedinečný zvukový zážitek.

Nový způsob cestování

Usaďte se do vytříbeného interiéru, který je v dokonalé harmonii s filozofií Bose®. Jeho tón určuje látkové čalounění v kombinaci s koženkou nebo kožené čalounění v černé nebo béžové barvě (za příplatek). V interiéru se vyjímá volant potažený kůží.

Který Renault Grand SCÉNIC bude ten váš?

Grand SCÉNIC modelová řada