video placeholder

NOVÝ RENAULT AUSTRAL

tech control. take control.

160 k

pohonná jednotka mild hybridliší se podle verze

575 dm³ VDA

objem zavazadlového prostoruliší se podle verze

32 adas

jízda, bezpečnost, parkování32 adas = pokročilé asistenční systémy řidiče (liší se podle verze)

984 cm²

obrazovky openR + head up displejliší se podle verze

buďte první

 • 1

  objednejte si vůz ještě dnes

 • 2

  dokončete objednávku s vaším prodejcem

 • 3

  převezměte si vůz od března 2023

Atletický VZHLED

Zcela nový Renault Austral se vyznačuje vyváženými proporcemi, odvážnou přední částí a výraznými typickými světly pro denní svícení. Jeho elegantní linie podtrhuje lesklá černá střecha, zatímco kontrastní boční ochranné prvky zvýrazňují jeho robustní profil.

VERZE ESPRIT ALPINE: SVĚTOVÁ PREMIÉRA

Sportovní vzhled: znak esprit Alpine, exkluzivní matný lak šedá Schiste, přední spoiler se sportovním splitterem, 20" disky kol Daytona z lehké slitiny, zadní světla s „3D moiré“ efektem, čalounění Alcantara® s modrým prošíváním, volant potažený kůží Nappa s modrým/bílým/červeným prošitím.

vůz austral ve verzi esprit alpine – označení esprit Alpine
označení esprit Alpine
renault austral ve verzi esprit alpine – zadní světla s „3D perleťovým" efektem
zadní světla s "3D moiré" efektem
renault austral varianta esprit alpine – saténová břidlicově šedá barva
matný lak šedá Schiste
renault austral varianta esprit alpine – 20" disky kol z lehké slitiny daytona
20" disky kol Daytona z lehkých slitin
renault austral ve verzi esprit alpine – čalounění Alcantara s modrým prošitím
Čalounění Alcantara® s modrým prošitím
renault austral v verzi esprit alpine – volant potažený kůží Nappa s ozdobnými prvky z umělé kůže Alcantara
volant potažený kůží/Alcantara® s modrým/bílým/červeným prošitím

energy control

100% hybridní motorizace

POHONNÁ JEDNOTKA E-TECH FULL HYBRID*

Exkluzivní technologie E-Tech full hybrid inspirovaná zkušenostmi značky Renault z Formule 1™. Jezděte až 80 % doby jízdy ve městě čistě na elektrický pohon bez nutnosti nabíjení. *K dispozici později

POHONNÁ JEDNOTKA MILD HYBRID

Exkluzivní technologie využívající 12V mild hybridní systém, který pomáhá motoru při akceleraci. Výsledkem je dynamičtější jízdní projev a nižší spotřeba paliva.

tech control

SYSTÉM S VESTAVĚNÝMI SLUŽBAMI GOOGLE

Multimediální systém openR link zahrnuje služby Google*. Hlasové ovládání umožňující změnu teploty, plánování trasy, propojení s domácností nebo výběr hudby...
Mapy Google
Google asistent
Obchod Google Play

*Google, Mapy Google, Google Play jsou značky společnosti Google LLC.

renault austral – obrazovka openR
100% hybridní renault austral – pohled do interiéru
  • hlasové ovládání

   Řekněte „Hey Google...“, pokud chcete naplánovat výlet, přepnout jízdní režim nebo zapnout topení. Hlasový asistent* integrovaný do multimediálního systému openR link s vestavěným systémem Google je připraven vám pomoci. *tato funkce není dostupná v českém jazyce

  • intuitivní navigace

   Uzavírky silnice, nové jednosměrky, dočasné objížďky, aktualizace dopravní situace, již žádná nepříjemná překvapení. Systém GPS díky průběžným automatickým aktualizacím Map Google zaručí přesnou jízdu i při ztrátě připojení k síti.

  • neomezená personalizace

   openR link s vestavěnými službami Google ukládá vaše oblíbená nastavení sedadel, osvětlení interiéru, řízení a jízdních asistentů. Váš chytrý vůz se tak dokáže přizpůsobit vaším preferencím.

  • vezměte si své aplikace s sebou na palubu vozu

   Váš účet Google je s vámi i na palubě vozu. Užívejte si personalizovanou navigaci a přístup k oblíbeným aplikacím ve voze.

  • dokonalé vtažení do děje

   OpenR je jeden z největších digitálních prostorů s plochou 774 cm2 rozděleným na dvou 12" obrazovkách. OpenR link s vestavěnými službami Google* a palubní deskou nové generace vytváří nesmírně vtahující zážitek . A v kombinaci s head-up displejem získáte celkem 984 cm2 plochy pro zobrazení všech nezbytných infromací. *Google, Mapy Google a Google Play jsou ochranné známky společnosti Google LLC.

100% hybridní renault austral – harman kardon

ŠPIČKOVÝ ZVUK HARMAN KARDON

Nový exkluzivní audiosystém Harman Kardon poskytuje výkon celkem 485 W prostřednictvím 2 výškových reproduktorů po stranách palubní desky, 2 basových reproduktorů ve výplních předních dveří, 2 prostorových reproduktorů, 1 přední centrální jednotky, 2 výškových a 2 basových reproduktorů ve výplních zadních dveří a 1 subwooferu v zavazadlovém prostoru. Poutavý a uchvacující zvuk.

drive control

100% hybridní renault austral – 4control

PŘÍKLADNÁ ÚČINNOST

Na dlouhých cestách je nový Renault Austral vzorem účinnosti: dynamické zrychlení a působivá stabilita. Perfektně vyladěný podvozek umožňuje přesnou a bezpečnou jízdu. Ovládněte zatáčky – ovládněte silnici.

100% hybridní suv renault austral

MULTI-SENSE

4 různé konfigurace pro přizpůsobení vozu podmínkám na silnici a individuálním požadavkům: zvuk a odezva motoru, tuhost řízení, ambientní osvětlení a konfigurace přístrojového štítu.

renault austral multi sense – režim comfort
comfort: výchozí jízdní režim
renault austral multi sense – režim sport
sport: ještě větší potěšení z jízdy
renault austral multi sense – režim eco
eco: optimalizovaná spotřeba paliva
renault austral multi sense – režim perso
perso: personalizovaná konfigurace

safety control

32 POKROČILÝCH ASISTENČNÍCH SYSTÉMŮ ŘIDIČE

Komfort, asistence při řízení, asistence při brzdění, asistence při parkování....silnici máte pod kontrolou díky 32 vyspělým asistenčním systémům nového Renault Austral (dle verze).

asistenční systém řidiče – nový renault austral

JÍZDA

Nejnovější generace 9,3" head-up displeje, inteligentní adaptivní tempomat, active driver assist a další. Mějte pod kontrolou dění na vozovce – s asistenčními technologiemi budou vaše jízdy bezpečnější.
 

asistenční systém řidiče – bezpečnost – nový renault austral

BEZPEČNOST

Aktivní systém nouzového brzdění se senzory přítomnosti chodců i při couvání, systém pro bezpečné opuštění vozidla a další. Ovládněte nečekané situace na silnici díky bezpečnostním asistenčním technologiím.

asistenční systém řidiče – parkování – renault austral

SVĚTLOMETY MATRIX LED VISION

Využijte výhod, které poskytuje nová generace světlometů Matrix LED Vision. Tato technologie rozpozná ostatní vozidla a ztlumí jednotlivé světlené body tak, aby nedošlo k oslnění ostatních účastníků provozu. To vše při zachování maximálního osvětlení vozovky.

space control

PROSTOR A MODULÁRNÍ USPOŘÁDÁNÍ

Inovativně tvarovaný kokpit. Velkorysý prostor mezi předními sedadly s indukční nabíječkou pro chytrý telefon. 35 litrů snadno přístupného a modulárního úložného prostoru. Zadní sedadla lze posunout až o 16 cm, což poskytuje největší prostor pro nohy ve své třídě. Objem zavazadlového prostoru až 575 dm³ VDA (dle verze) s komfortním přístupem díky automatickému otevírání víka zavazadlového prostoru. 

100% hybridní renault austral – pohled do interiéru
100% hybridní renault austral – pohled do interiéru

ROZMĚRY

délka, výška, šířka... podrobně si prohlédněte všechny klíčové rozměry nového Renault Austral.

nový renault austral – rozměry
nový renault austral – rozměry
nový renault austral – rozměry
nový renault austral – rozměry

výrazný vzhled

PAKET PRO PERSONALIZACI EXTERIÉRU

Přizpůsobte si exteriér podle svých představ: přední a zadní ochranné kryty podvozku, deflektory vzduchu, horní linie mřížky chladiče, kryty bočních zrcátek v jedné ze 4 barev: „karbonový efekt“, „zlatá“, „světle šedá“ nebo „saténová šedá“. (dle verze)

renault austral – příslušenství

BOČNÍ PRAHOVÉ NÁŠLAPY

Udělejte z nového vozu Austral nadstandardní vůz a podtrhněte jeho styl SUV a robustní vzhled prémiovými bočními prahovými nášlapy. Umožňují také snadný přístup ke střešnímu příslušenství a chrání karoserii před drobnými nárazy.

renault austral – příslušenství

VZHLED INTERIÉRU

Přidejte interiérové doplňky, abyste dosáhli sofistikovanějšího stylu. Osvětlené prahy dveří jsou elegantním uvítáním, prémiové koberce doplňují atmosféru interiéru a zároveň chrání prostor pro cestující a hliníkové pedály dodávají vozu sportovní nádech.

mobilita pro život

renault austral – příslušenství

ELEKTRICKY OVLÁDANÉ ZASUNOVACÍ TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

100% elektrické tažné zařízení se automaticky vysune stisknutím tlačítka, čímž vám ušetří starosti s manipulací. Stejně jednoduše se zasune a zmizí, aby nerušilo design vašeho vozu Renault Austral.

SNADNĚJŠÍ PŘEPRAVA

Jízdní kola nebo lyže můžete bezpečně uložit na střechu pomocí střešních nosičů QuickFix a kompletního příslušenství pro přepravu. Chystáte se na výlet s rodinou nebo přáteli? Další zavazadla můžete převážet v bezpečném uzamykatelném střešním boxu Renault o objemu 380, 480 nebo 630 litrů.

renault austral – příslušenství

OCHRANA

Chraňte interiér nového Renault Austral. Abyste obstáli i ve venkovním prostředí, zvolte si například vanu v zavazadlovém prostoru s vysokými bočnicemi či na míru vyrobené a vysoce kvalitní koberce.

Zapojte se do našeho programu „Austral now“

 • 1

  registrujte se do „Austral now“

 • 2

  dostávejte e-maily s exkluzivním obsahem

 • 3

  nechte si zaslat upozornění, jakmile bude Austral k dispozici