Systém R-LINK 2

Zjednoduší cestování! 

 

Vybavení, funkce, služby, aktualizace, kompatibilita… Zjistěte veškeré informace týkající se vašeho multimediálního systému R-LINK 2. 

7" nebo 8,7" dotyková obrazovka

7" nebo 8,7" dotyková obrazovka

Multimediální systém R-LINK 2 je vybaven velkou 7" nebo 8,7" svislou dotykovou obrazovkou s grafickým rozhraním podobným jako u tabletů a s prověřenou odolností. 


Jednoduché ovládání a dokonalá integrace do palubní desky zajišťuje optimální bezpečnost při jízdě. 

EKO jízda

EKO jízda

Prohlédněte si zprávu o vašich jízdách a doporučení k jízdě, abyste optimalizovali svou spotřebu paliva.

Hlasové ovládání R-LINK 2

 Hlasové ovládání R-LINK 2

Pomocí Via ovládacích prvků na volantu můžete použít systém hlasového ovládání ke spuštění navigace trasy do některého z vašich oblíbených cílových míst, zatelefonovat na kontakt z telefonního seznamu vašeho telefonu připojeného pomocí Bluetooth nebo přepnout rozhlasovou stanici. Nechte se vést hlasem systému!

Přizpůsobení systému

Vyberte si plně přizpůsobitelnou domovskou stránku vašeho systému. Spravujte svůj profil, abyste si uložili všechny své předvolby: úrovně hlasitosti, nastavení zpětného zrcátka, nastavení sedadla, oblíbené rozhlasové stanice, spárované telefony.

Simulátor R-LINK 2
Multimediální systém R-LINK 2 - Renault Easy Connect

Apple CarPlay™ pro R-LINK 2*

Apple CarPlay™ pro R-LINK 2*

Najděte ty nejlepší dostupné aplikace nainstalované na vašem iPhonu (iPhone 5 a iOS7 a vyšší) a schválené pro jízdní režim společností Apple, na velké obrazovce systému R-LINK 2. Pomocí schváleného kabelu připojte váš iPhone k přední přípojce USB a užijte si svou hudbu. Můžete snadno číst a diktovat zprávy, vyřizovat hovory nebo spustit itinerář.


Nezapomeňte povolit mobilní data, abyste plně využili výhod Apple CarPlay ™
na palubě.


* K dispozici v závislosti na modelu a datu výroby.

Android Auto™ pro R-LINK 2*

Android Auto™ pro R-LINK 2*

Najděte ty nejlepší aplikace speciálně navržené k použití při jízdě na vašem chytrém telefonu se systémem Android 5 či vyšším. Mapy Google vás povedou na velké obrazovce systému R-LINK 2. Můžete také diktovat zprávy a získat rychlý přístup ke své oblíbené hudbě.


Nezapomeňte si aktivovat mobilní data na vašem telefonu a připojit vysoce kvalitní USB kabel v přední části.


* K dispozici v závislosti na modelu a datu výroby.

Ovládací panel pro klimatizaci, asistenční systémy řidiče a další

Na vaší dotykové obrazovce můžete ovládat teplotu, bez problémů zvládnout couvání při parkování pomocí Park Assist® a snadno získat přístup ke svým audio a video zdrojům díky 2 dostupným USB přípojkám a Bluetooth na palubě vozu.

 

V závislosti na modelu nebo úrovni vybavení vašeho vozu Renault si vyberte osvětlení interiéru a režim jízdy ze 4 předem naprogramovaných režimů Multi Experience: neutrální, eko, komfort nebo sport.

Obrazovka Renault R-LINK 2
3D mapy - Renault Easy Connect

3D mapy

Užijte si nesrovnatelné pohodlí na vašich cestách s realistickými 3D mapami na vaší 8,7" obrazovkou na snímcích s vysokým rozlišením, kde naleznete zobrazené budovy a body zájmu. 

Multimediální systém - Renault Easy Connect

Online palubní služby

Užijte si bezpečně hlasité čtení e-mailů s aplikací Email.

 

Pomocí aplikace Coyote Series také můžete přijímat oznámení v reálném čase, přímo na vaší obrazovce prohlížeče, o dopravních událostech hlášených komunitou Coyote. 

Dopravní informace TomTom v reálném čase

S více než 350 miliony dopravními událostmi nahranými každý rok a spolehlivostí až na 100 m, dopravní informace TomTom aktualizované každé 2 minuty, pokrývají 99 % silniční sítě.  

 

Čekáte na dodání vašeho nového vozu Renault vybaveného systémem R-LINK 2? Užijte si zdarma službu TomTom Traffic po dobu 36 měsíců.

Dopravní informace TomTom - Renault Easy Connect
Multimediální systém - Renault Easy Connect

Highway Services - Využijte chytřeji své jízdy po dálnici

Highway Services (Dálniční služby) jsou vaším ideálním společníkem pro jízdu na dálnicích. V kombinaci s palubní navigací vašeho vozu vám umožňuje chytřeji využít své jízdy na dálnici. Díky nim můžete dosáhnout lepší spotřeby paliva a úspory času a peněz.

 

Aplikace Highway Services zajišťuje, že budete ve správném pruhu při placení mýta dle vaší platební metody a budete předem vědět o službách na dálnicích (výrobky a služby), abyste mohli naplánovat zastávku.

 

Aplikace vám také umožňuje získat přímá upozornění o událostech na dálnici po které jedete: hustá doprava, nehody atd.

 

 

Aplikace Highway Services vám také umožňuje hodnotit služby na dálnici (objekt a služby) a zobrazovat skóre, abyste si mohli vybrat ta nejlepší místa k návštěvě.

 

Vaše osobní údaje v aplikaci Highway Services

 

Highway Services vyžaduje digitální připojení zajišťované balíčkem TomTom TRAFFIC a Připojení.

Odpovědi na všechny vaše otázky o systému R-LINK 2

E-shop

Rozšiřte svou řadu online služeb z našeho online obchodu.

 • SubPrefooter Icon

  Získejte rychlou odpověďod našich vyškolených specialistů

 • SubPrefooter Icon

  Vyzkoušejte si modeldle vašeho výběru

 • SubPrefooter Icon

  Jezděte v pohoděse zárukami Renault

 • SubPrefooter Icon

  Usnadněte si živots portálem MY Renault

Pokračováním v procházení těchto stránek souhlasíte s tím, že společnost Renault a její partneři mohou používat soubory cookie k analýze provozu a účinnosti webu a k zobrazení reklam přizůsobených vašim zájmům a interakcím prostřednictvím sociálních sítí.
zjistit více