Sportovní vůz Megane R.S. Trophy

R.S. Trophy
RENAULT MEGANE R.S.

Vnější vzhled přední části vozu Megane R.S. Trophy

jste připraveni to rozjet?

Objevte Megane R.S. v jeho exkluzivní verzi Trophy a připravte se vyrazit na dráhu.

Připravit, start!

Vnější vzhled přední části vozu Megane R.S. Trophy
Disky kol vozu Megane R.S. Trophy
Zadní část vozu Megane R.S. Trophy

Exkluzivní vzhled a vybavení

Zadní část vozu Megane R.S. Trophy

smyslný a sportovní design

Megane R.S. Trophy určitě upoutá vaši pozornost. Lišta ve stylu F1 s označením Trophy, červené brzdové třmeny Brembo®, 19’ disky kol Fuji Light a pneumatiky Bridgestone® S007. Uvnitř nového interiéru naleznete exkluzivní skořepinová sedadla Recaro s čalouněním Alcantara©, která vám poskytnou mimořádnou oporu při rychlém průjezdu zatáčkami.

Palubní deska v interiéru - Megane R.S. Trophy

to nejlepší z technologie Renault Sport

R.S. Monitor, R.S. Drive, Launch Control, Multi Change Down… Dodejte vašim zážitkům z jízdy dotek nejvyšší třídy a užijte si nesrovnatelnou kontrolu díky našim exkluzivním palubním technologiím Renault Sport dostupným na vašem 10,2’’ přístrojovém štítu obsahující speciální funkconality pro model R.S. a 9,3’’ multimediální obrazovce Easy Link.

Podvozek Megane R.S. Trophy Cup

exkluzivní podvozek Cup

Megane R.S. Trophy je navržen tak, aby vylepšil váš výkon na silnici. Jeho 1,8l motor o výkonu 300 k doplňuje exkluzivní podvozek Cup, který je vybaven sportovními prvky, jež mění vše. Jaké jsou jeho silné stránky? Diferenciál s omezenou svorností Torsen®, dvoumateriálové přední brzdové kotouče, tužší  pružiny, tlumiče a stabilizátory. Dopřejte si ještě sportovnější vzrušení!

Nový Renault MEGANE R.S. podrobně

Naše webové stránky a naši partneři mohou používat soubory cookies k analýze provozu a výkonnosti webu a k zobrazení personalizované reklamy přizpůsobené vašim zájmům, vaší poloze a umožnit vám interakci s námi prostřednictvím sociálních sítí. Vaše rozhodnutí můžete kdykoliv změnit v "Cookies" sekci našich stránek.

zjistit více